Books: History

Number of items: 177

Széchy Károly: Gróf Zrinyi Miklós III-V. kötet 1620-1664.+Fraknói Vilmos: Gróf Széchényi Ferenc 1734-1820. (Két kötetben.) Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Schönherr Gyula. Bp., 1900-1902, Franklin-Társulat, 4+352p.+4t.+3 kihajt. mell.+4+300p.+6t.+6+240p.+6t.+2 mell.+4+384 p.+9 t. +4 mell. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, egy tábla hiányzik,
15217.

20 000 HUF
64,10
73,26
23
Széchy Károly: Gróf Zrinyi Miklós I-II. kötet 1620-1664. (A mű öt kötetben teljes.) +Dr. Dézsi Lajos: Misztótfalusi Kis Miklós. (1650-1702.) (Egybekötve.) Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp., 1896-1898, Franklin-Társulat, X+2+334+2 p. + 6 t.+4+299+1 p. + 6 t.+208 p.+ 4 t. Későbbi aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a második kötetben a címlap rossz helyen van bekötve.
15218.

8 000 HUF
25,64
29,30
15219.

12 000 HUF
38,46
43,96
Pór Antal: Nagy Lajos. I-II. kötet. (Egyben.) Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1892, Franklin-Társulat, 8+256 p. +11 t.+4+257-628 p. + 9 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval és gerinccel, a 34. oldalra iniciálét ragasztottak be, foltos. Dr. Kismartony Henrik ex-libris-ével.
15220.

10 000 HUF
32,05
36,63
Mika Sándor: Weiss Mihály. Egy szász államférfiú a XVII. században.+ Szilágyi Sándor: I. Rákóczy György. 1593-1648. Magyar Történeti Életrajzok. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1893, Franklin-Társulat, 4+219 p.+ 7 t.+8+424 p.+9 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, a Rákóczi György életrajznál a címképen ceruzás bejegyzéssel, Dr. Kismartony Henrik ex libris-ével.
15221.

10 000 HUF
32,05
36,63
15222.

12 000 HUF
38,46
43,96

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.