Poster

Number of items: 47

cca 1930 Miért bántod? Ne káromkodj! F.k.: Mihalovics Zsigmond, Klösz Coloroffset, Mosdóssy Imre(1904-1995) által tervezett kisplakát, két lyukasztással, szép állapotban, 24x17cm
12773.

4 000 HUF
cca 1930 Óriási újságplakát gyűjtemény. Az újságosbódékra kiragasztott, nagyrészt a Tolnai Világlapja különböző számait reklámozó, de ezen kívül Délibáb, Ünnep és Moziélet újságokat is reklámozó plakátok. Majdnem mind különböző. Történelmi események, kiemelkedő alakok a címlapokon. Összesen 76 db 30x50 cm
12774.

30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1930 Igyál magyar borokat angol nyelvű reklám plakát. Gebhardt jelzett grafika kartonon, hibátlan állapotban. Klösz nyomda. / cca 1930 Drink Hungarian wines signed graphics on cartboard. 24x31 cm
12775.

cca 1930 "Igyál magyar borokat" angol nyelvű reklám plakát. Gebhardt jelzett grafika kartonon, hibátlan állapotban. Klösz nyomda. / cca 1930 Drink Hungarian wines signed graphics on cartboard. 24x31 cm

20 000 HUF
54,05
58,82
cca 1930 Börtsök László (?-?): Egészséges munka,egészséges munkás, egészséges nemzet. Országos Társadalombiztosító Intézet irredenta plakát, Klösz coloroffset, szép állapotban, 94x62,5 cm / Hungarian irredenta social insurance propaganda poster, offset, nice condition, 94x62,5 cm
12776.

cca 1930 Börtsök László (?-?): "Egészséges munka,egészséges munkás, egészséges nemzet." Országos Társadalombiztosító Intézet irredenta plakát, Klösz coloroffset, szép állapotban, 94x62,5 cm / Hungarian irredenta social insurance propaganda poster, offset, nice condition, 94x62,5 cm

10 000 HUF
27,03
29,41
1934 Hollós Endre (1907 - ? ): Baleset ellen védekezz, használd a tenyérvédőt! O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Franklin Társulat litográfia, kis szakadásokkal, 62x47 cm
12777.

1934 Hollós Endre (1907 - ? ): "Baleset ellen védekezz, használd a tenyérvédőt!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Franklin Társulat litográfia, kis szakadásokkal, 62x47 cm

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1935 Börtsök László (?-?): Baleset ellen védekezz! O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Posner Műintézet, litográfia, széleinél szakadások, 47x61 cm
12778.

cca 1935 Börtsök László (?-?): "Baleset ellen védekezz!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Posner Műintézet, litográfia, széleinél szakadások, 47x61 cm

2 000 HUF
cca 1935 Börtsök László (?-?): Robbantanak! Fedezd magad! Baleset ellen védekezz! O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Gál Ernő Budapest, ofszet, széleinél szakadások, 47x61 cm
12779.

cca 1935 Börtsök László (?-?): "Robbantanak! Fedezd magad! Baleset ellen védekezz!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Gál Ernő Budapest, ofszet, széleinél szakadások, 47x61 cm

1 400 HUF
1937 Hollós Endre (1907 - ? ): Tartsd tisztán a búvólyukat! Baleset ellen védekezz! O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Magyar József litográfia, széleinél szakadások, 62x47 cm
12780.

1937 Hollós Endre (1907 - ? ): "Tartsd tisztán a búvólyukat!" Baleset ellen védekezz!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Magyar József litográfia, széleinél szakadások, 62x47 cm

2 400 HUF
1937 Hende Vince (1892-1957): Baleset ellen védekezz O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Magyar József litográfia, szagadásokkal, 62x47 cm
12781.

1937 Hende Vince (1892-1957): "Baleset ellen védekezz" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Magyar József litográfia, szagadásokkal, 62x47 cm

2 000 HUF
cca 1940 Hungária Matador rovarirtó kisplakát. Litográfia, Révai nyomda, 24x16,5 cm
12782.

3 000 HUF
12783.

26 000 HUF
70,27
76,47
1942 Stan és Pan, Arat a vihar, Megtalált évek és egyéb filmek műsoros moziplakátja, hajtott, szakadással, 58x28 cm
12784.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF