Poster

Number of items: 47

cca 1930 Miért bántod? Ne káromkodj! F.k.: Mihalovics Zsigmond, Klösz Coloroffset, Mosdóssy Imre(1904-1995) által tervezett kisplakát, két lyukasztással, szép állapotban, 24x17cm
12773.

4 000 HUF
12,82
14,65
cca 1930 Óriási újságplakát gyűjtemény. Az újságosbódékra kiragasztott, nagyrészt a Tolnai Világlapja különböző számait reklámozó, de ezen kívül Délibáb, Ünnep és Moziélet újságokat is reklámozó plakátok. Majdnem mind különböző. Történelmi események, kiemelkedő alakok a címlapokon. Összesen 76 db 30x50 cm
12774.

30 000 HUF
96,15
109,89
cca 1930 Igyál magyar borokat angol nyelvű reklám plakát. Gebhardt jelzett grafika kartonon, hibátlan állapotban. Klösz nyomda. / cca 1930 Drink Hungarian wines signed graphics on cartboard. 24x31 cm
12775.

cca 1930 "Igyál magyar borokat" angol nyelvű reklám plakát. Gebhardt jelzett grafika kartonon, hibátlan állapotban. Klösz nyomda. / cca 1930 Drink Hungarian wines signed graphics on cartboard. 24x31 cm

20 000 HUF
64,10
73,26
cca 1930 Börtsök László (?-?): Egészséges munka,egészséges munkás, egészséges nemzet. Országos Társadalombiztosító Intézet irredenta plakát, Klösz coloroffset, szép állapotban, 94x62,5 cm / Hungarian irredenta social insurance propaganda poster, offset, nice condition, 94x62,5 cm
12776.

cca 1930 Börtsök László (?-?): "Egészséges munka,egészséges munkás, egészséges nemzet." Országos Társadalombiztosító Intézet irredenta plakát, Klösz coloroffset, szép állapotban, 94x62,5 cm / Hungarian irredenta social insurance propaganda poster, offset, nice condition, 94x62,5 cm

10 000 HUF
32,05
36,63
1934 Hollós Endre (1907 - ? ): Baleset ellen védekezz, használd a tenyérvédőt! O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Franklin Társulat litográfia, kis szakadásokkal, 62x47 cm
12777.

1934 Hollós Endre (1907 - ? ): "Baleset ellen védekezz, használd a tenyérvédőt!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Franklin Társulat litográfia, kis szakadásokkal, 62x47 cm

2 600 HUF
8,33
9,52
cca 1935 Börtsök László (?-?): Baleset ellen védekezz! O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Posner Műintézet, litográfia, széleinél szakadások, 47x61 cm
12778.

cca 1935 Börtsök László (?-?): "Baleset ellen védekezz!" O.T.I. Balesetelhárítási Propagandairodája plakát, Posner Műintézet, litográfia, széleinél szakadások, 47x61 cm

2 000 HUF
6,41
7,33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.