Books: Travelling, Local History

Number of items: 251

15012.

5 000 HUF
Hajdúszoboszló monográfiája. Szerk.: Dankó Imre. Hajdúszoboszló, 1975, Hajdúszoboszló Város Tanácsa , 1975, 847 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a hátsó szennylap és az utolsó két lap kissé foltos.
15013.

5 000 HUF
Sisa József: A nádasdladányi Nádasdy-kastély. Épített Örökségünk. Bp., 2004, Műemlékek Állami Gondnoksága. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15014.

4 600 HUF
12,43
13,53
Rehák Ferenc: Fót története. Bp.,2000, Greger-Delacroix. A könyv megjelenését támogató fóti családok fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15015.

4 800 HUF
12,97
14,12
15016.

4 600 HUF
12,43
13,53
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bethlen István előszavával. Bp., 1936, Révai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon, kissé kopottas gerinccel, jó állapotban.
15017.

4 000 HUF
15018.

4 000 HUF
15019.

4 000 HUF
Dr. Gürtler Magda et al.: Maglód a harmadik évezred küszöbén. Maglód, 2002, Maglód Újság Közalapítvány. Kiadói kartonált papírkötésben.
15020.

4 000 HUF
15021.

3 800 HUF
10,27
11,18
Buza Péter: Balatonfenyves. Fejezetek egy nyaralótelep életéből. Balatonfenyves, 1993, Balatonfenyvesi Önkormányzat Polgármesteri Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15022.

3 800 HUF
10,27
11,18
Gonda Ferenc: Kaba története. Egykori hajdúváros múltjából. Kaba, 2008, Gonda Ferenc Városi Könyvtár. Kiadói papírkötés.
15023.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF