Books: Judaica

Number of items: 25

Herzl Tivadar: Ha akarjátok, nem mese... Szemelvények Herzl Tivadar naplójából, cikkeiből, beszédeiből. Jegyzetekkel és függelékkel. Javne-könyvek 5. Bp.,1944, Magyar Zsidók Pro Palestina Szövetsége, 152 p. Kiadói sérült papírkötésben
15870.

Herzl Tivadar: "Ha akarjátok, nem mese..." Szemelvények Herzl Tivadar naplójából, cikkeiből, beszédeiből. Jegyzetekkel és függelékkel. Javne-könyvek 5. Bp.,1944, Magyar Zsidók Pro Palestina Szövetsége, 152 p. Kiadói sérült papírkötésben

4 000 HUF
12,82
14,60
2 db Ámos Imréről szóló könyv: Kőbányai János: Az apokalipszis képköltője Ámos Imre. Bp., 2005. Múlt és Jövő. Kőbányai János: Az apokalipszis aggadája. h. n., 1999, Múlt és Jövő.
15871.

3 600 HUF
11,54
13,14
15872.

6 000 HUF
19,23
21,90
15873.

6 000 HUF
19,23
21,90
Magyarországi zsinagógák. Főszerk.: Gerő László. Bp., 1989, Műszaki Könyvkiadó. Műbőr kötésben, kicsit vetemedett papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15874.

1 000 HUF
3,21
3,65
Hanf Noren, Catherine: The Camera of My Family. New York, 1976, Alfred A. Knopf. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15875.

3 000 HUF
9,62
10,95

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.