Books: Architecture, Art

Number of items: 174

Sikota Győző: Herend porcelánművészete. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban, a papírborító gerincén kis sérüléssel.
15607.

1 600 HUF
Rédey Tivadar: A Nemzeti Színház története. Az első félszázad. Budapest, 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 405 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
15608.

1 800 HUF
Népművészeti és iparművészeti kiállítás. 1953. augusztus 18-október 15-ig. Műcsarnok. Bp.,1953, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, címlapja hiányzik.
15609.

1 000 HUF
Körmöczi László: A művészi nevelés. Bp., 1942, Exodus. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
15610.

1 000 HUF
15611.

3 000 HUF
Déry Attila: Nemzeti kísérletek építészetünk történetében. Bp., 1995, Plinthosz Bt. Kiadói papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
15612.

2 200 HUF
5,95
6,47
Lédács Kiss Aladár - Szűts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977. Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15613.

2 000 HUF
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Budapest, 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15614.

2 600 HUF
7,03
7,65
Mitrovics Gyula: A műalkotás szemlélete. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa, XVI+334 p.+24 t.(képmellékletek.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papír védőborító szakadt, hiányos, foltos, a kötéstáblák belseje foltos.
15615.

2 000 HUF
15616.

1 400 HUF
Czóbel Béla (1883-1976) kiállítása 1976. Balatonboglár május-július - Debrecen július-augusztus. Kiállítást rendezte Kratochwill Mimi. Kiállítási katalógus. hn., 1976, Szolnoki Nyomda Vállalat-ny, 4 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
15617.

1 000 HUF
Szász Endre festőművész kiállítása. Bp., 1983, Vigadó Galéria. Kiadói papírkötés.
15618.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF