Books: Architecture, Art

Number of items: 174

Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, kopott borítóval.
15535.

1 200 HUF
5 db magyar filmeket tartalmazó filmjegyzék: Film és társadalom, Rövidfilmek 1961-1970., Játékfilm jegyzék 1964, Játékfilm pótjegyzék
15536.

1 200 HUF
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé sérült papírmappában, 20 db illusztrációval. Megjelent 5000 példányban.
15537.

1 000 HUF
M. V. Alpatov: A művészet története. I. kötet. Bp., 1963, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, karton tokban.
15538.

1 000 HUF
15539.

2 200 HUF
5,95
6,47
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1980, Corvina Kiadó, 240+48 p. Harmadik kiadás. Fekete-fehér, és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, kissé szakadt, foltos papírborítóval, de belül jó állapotban.
15540.

2 000 HUF
15541.

3 200 HUF
8,65
9,41
N. Fülöp Katalin: A magyarországi nemzetiségek hímzésmintái. Minerva Kézimunkaalbumok. Közgazdasági és Jogi, 28 t. Kiadói papírmappában, kopottas mappával.
15542.

1 200 HUF
Tompa Béláné-dr. Varga Marianna: Palóc hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1980, Minerva, 28 t. Kiadói papírmappában, kopottas mappával.
15543.

2 000 HUF
Erdélyi református templomok és tornyok. Tranysylvánia Képeskönyvek. Bp., 189, Polygon. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint.
15544.

1 200 HUF
Németh Andrea (szerk.): Németh József 1911-2006. h. n., 2011, Magánkiadás. Kartonált papírkötésben.
15545.

1 000 HUF
Katona Imre: Poharak, kupák, serlegek. XIX. századi üvegtárgyak a budapesti Iparművészeti Múzeumban. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, foltos vászonkötéssel.
15546.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF