Books: Architecture, Art

Number of items: 174

Rózsa Miklós: A magyar impresszionista festészet. Lyka Károly előszavával. Götz Béla Ernő (1882-1941) grafikus, festőművész borítójával. Bp.,1914, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 12+299+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, kopott borítóval.
15511.

8 000 HUF
25,64
29,20
15512.

6 000 HUF
19,23
21,90
15513.

6 000 HUF
19,23
21,90
Ympa, Herbert: HIP szállók. Fényűzés takarékon. Bp., 2005, Park. Papírkötésben, jó állapotban.
15514.

2 600 HUF
8,33
9,49
Kresz Mária: Magyar parasztviselet (1820-1867) Bp.,1956, MTA, (Akadémia Nyomda-ny.), 143 p.+93 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói karton tokban, kopott, foltos borítóval, az egyik kötet gerince kissé sérült, a kartontok sérült, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány, három illusztráció sérült. (73.,78.,81.)
15515.

18 000 HUF
57,69
65,69
Bernáth Aurél: Írások a művészetről. Bp.,1947, Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, foltos.
15516.

2 000 HUF
6,41
7,30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.