Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 13

Aggódás, faragott fa szobor, m: 24 cm
11045.

2 000 HUF
cca 1910 Jules Moigniez után: Aranyfácán. Bronz, jelzett, m:9,5 cm, h:17 cm
11046.

28 000 HUF
75,68
82,35
17
Csúcs Ferenc (1905-1999): Templomba menő. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:31 cm
11047.

48 000 HUF
129,73
141,18
Carlos jelzéssel: Ave Cézár. Bronz, márvány talapzaton, mozog a rögzítésnél, m: 48 cm
11048.

48 000 HUF
129,73
141,18
8 db művészi réz plakett és domborítás. nagyrészt jelzettek.
11049.

3 000 HUF
Jelzés nélkül: Puttó fej. Fali dombormű, gipsz, hibás, 32×28 cm
11050.

4 000 HUF
Capodimonte kalapos hölgy libákkal, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:25 cm
11051.

9 000 HUF
24,32
26,47
Capodimonte iskolás lány és fiú, festett műgyanta, jelzett, kopott, fa talapzaton, m:24 cm (2×)
11052.

6 000 HUF
Jelzés nélkül: Agár. Bronz, fa talapzaton, m:21,5 cm, h:28 cm
11053.

26 000 HUF
70,27
76,47
11
Keleti bölcsek, 2 db zsírkő szobor, m: 11 ill. 17 cm
11054.

4 000 HUF
Faragott fa madár szobor, asztali dísz / Carved wood bird statue 23 cm
11055.

3 000 HUF
Maksymets Viktor: A Turul és a kígyó harca, fa, jelzés nélkül, levehető szárnyakkal, m: 63,5 cm
11056.

6 500 HUF
17,57
19,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF