Jewellery

Number of items: 111

18 Karátos fonott arany nyakék eredeti bőr tokjában. Jelzett. 29,64 g / 18 C solid gold necklace in original leather box 29,64 g, 18 C
19000.

280 000 HUF
756,76
823,53
14 K arany karlánc 19 m, 31,26 g / 14 C gold bracelet 31,26 g
19001.

190 000 HUF
513,51
558,82
14 K jelzett, mesterjegyes arany gyűrű kissé sérült kövekkel méret: 52; 3,14g / Hallmarked 14 C gold ring with damaged gems 3,14 g
19002.

24 000 HUF
64,86
70,59
Ezüst (Ag.) mandzsetta pár, jelzett, nettó: 7,2 g
19003.

2 000 HUF
21
1990 Német újraegyesítés 1 unciás 99%-os tisztaságú ezüst rúd 28,34g / 1 ounce pure silver bar 28,34 g
19004.

4 000 HUF
27
Smaragd vagy krizopráz köves régi arany pecsétgyűrű kis lepattanással. 14K jelzett, mesterjeggyel / Vintage emerald and 14 C gold seal ring size: 51; 4,7g
19005.

30 000 HUF
81,08
88,24
Ezüst (Ag.) karlánc, jelzett, h: 24 cm, nettó 13,2 g
19006.

2 000 HUF
Keleti mintás ezüst szelence. Városképes díszítéssel, kopott./ Oriental silver box 111g 10x6x2 cm
19007.

12 000 HUF
32,43
35,29
Ezüst(Ag) gyűrű, ezüst(Ag) függővel, ezüst(Ag) láncon, szintetikus kővel, jelzett, h: 68 cm, méret: 53, bruttó: 26 g
19008.

5 000 HUF
Ezüst cigarettatárca gravírozással / Silver cigarette holder with inscriptions 134 g 12x8 cm
19009.

14 000 HUF
37,84
41,18
14 K arany karikagyűrű, belül gravírozással 4,4 g, 57-es méret / 14 C gold bracelet 4,4 g size: 57
19010.

28 000 HUF
75,68
82,35
Ezüst(Ag) hullámos gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 1,6 g
19011.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF