Tétel

Description:

Bessenyei György: A bihari remete, vagy a világ így megyen. Holmi. Debrecen, 1894, Nyomtatott a Város Könyvnyomdájában, XXXII+168 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az átkötésnél felhásználták, az eredeti elülső borító sérült, javított. Jó állapotban. Első kiadás. Könyvárusi forgalomba nem került./ Half-linen-binding, with rebinding cover, with a little bit damaged and repaired original cover, in good condition, in Hungarian language.

5 000 HUF
16,03 EUR, 18,25 USD

My bid:

0 HUF

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.