Books: Military

Number of items: 24

Schema officialium totius inclytae insurrectionalis militiae anno 1797. per regnum Hungariae, Dalmatiae, Croatie et Sclavoniae.... Budae, 1798. Typis reg. universitatis. 67 l. 1797-es állapot: a magyar királyság katonai haderejének név- és címtára vármegyei beosztásban. Fűzve, korabeli papírborítóban.
15434.

8 000 HUF
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
15435.

8 000 HUF
15436.

8 000 HUF
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Első és második rész. Hogyan következett el 1944. március 19.? Mi történt Berchtesgadenben? A budapesti események a Szótjay kormány kinevezéséig. Bp., 1945, Gábor Áron Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, a könyvtest kijár a borítóból, de maga a füzet jó állapotban.
15437.

1 600 HUF
Clausewitz, Karl von: A háborúról. I.-II. Bp., 1961. Zrínyi. kiadás. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15438.

1 000 HUF
30
15439.

1 000 HUF
Szécsi Ferenc: Addio Signora. Versek az olasz hadifogságból. Bp., 1923. Lampel. Aranyozott egészvászon kötésben.
15440.

1 000 HUF
Nyíry László: Partizánháború. Bp., é. n., Stádium. Félvászon kötésben, Toncz Tibor-tervezte, kicsit kopott papír védőborítóval.
15441.

2 000 HUF
30
Rásy Barna: 1939-40. A háború első éve. Bp., [1940], Stádium. Vászonkötésben, Toncz Tibor-tervezte sérült papír védőborítóval.
15442.

1 600 HUF
Szolnoky Gerzson: Háborús idők imádságos könyve. Hadbavonult katonák és azok családjai számára. Debrecen, 1916, Hegedűs és Sándor, (Debrecen Városi Ny.), 160 p. Nyolcadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a szennylapok hiányoznak, az első 8 lapon alsó sarkainál sérüléssel, hiánnyal. Ritka.
15443.

5 000 HUF
A. Duff Cooper: A nyugati hadszíntér. Fordította: Balla Antal. Bp., én., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15444.

1 000 HUF
15445.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF