Books: Military

Number of items: 24

Schema officialium totius inclytae insurrectionalis militiae anno 1797. per regnum Hungariae, Dalmatiae, Croatie et Sclavoniae.... Budae, 1798. Typis reg. universitatis. 67 l. 1797-es állapot: a magyar királyság katonai haderejének név- és címtára vármegyei beosztásban. Fűzve, korabeli papírborítóban.
15434.

8 000 HUF
25,81
29,63
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.
15435.

8 000 HUF
25,81
29,63
15436.

8 000 HUF
25,81
29,63
A tízhónapos tragédia. 1944. március 19.-1945. január 20. Első és második rész. Hogyan következett el 1944. március 19.? Mi történt Berchtesgadenben? A budapesti események a Szótjay kormány kinevezéséig. Bp., 1945, Gábor Áron Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, a könyvtest kijár a borítóból, de maga a füzet jó állapotban.
15437.

1 600 HUF
5,16
5,93
Clausewitz, Karl von: A háborúról. I.-II. Bp., 1961. Zrínyi. kiadás. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15438.

1 000 HUF
3,23
3,70
30
15439.

1 000 HUF
3,23
3,70

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

325. Auction:
Payment deadline is July 20.

326. Auction:
From 10 June  to 19 July
Payment deadline is 3 August

Seeing: From 16 to 19 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.