Books: Architecture, Art

Number of items: 133

Herend. Traditional Craftsmanship at the Turn of the Millennium. Szerk.: Vadas, József et al. Veszprém - Budapest, 2004, Magyar Képek. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15470.

2 000 HUF
Tompos Erzsébet: A bizánci és az iszlám építészet. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Kartonált papírkötésben, az 5-74. oldal kijár.
15471.

1 400 HUF
Fotolexikon. Szerk.: Barabás János et al. Bp., 1963, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15472.

1 000 HUF
Balás-Piry, László: La pittura ungherese nel secolo XIX/XX. Berlin, 1940, Genius. Vászonkötésben, a gerinc kötése elvált.
15473.

2 600 HUF
7,03
7,65
2 db művészeti könyv: Adorno, Francesco et al.: A klasszikus Athén. Bp., 1966, Corvina.; Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XIX. században. Bp., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.
15474.

1 000 HUF
Vegyes művészeti könyv tétel, köztük kiállítási vezetők is: Kontha Sándor: Beck Ö. Fülöp (Bp., 1980); Diehl, Gaston: Vasarely (Bp., 1973); Dióhéjban az egyiptomi művészetről (Bp., 1989); A művészet kiskönyvtára: Raffaello (Bp., 1983), Feofan Grek (Bp., 1982)Mucsi András: Az esztergomi Keresztény Múzeum régi képtárának katalógusa (Bp., 1975); Cséfalvy Pál: Az esztergomi főszékesegyházi kincstár (Bp., 1984); Tessedik városa hajdan és ma (Szarvas, 1979); Miklós Pál: Csi Paj-Si (Bp., 1962); Végh János: Van Eyck (Bp., 1983); Kelényi György: Rubens Medici-galériája (Bp., 1988). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15475.

1 400 HUF
15476.

2 000 HUF
Wilhelm Pinder: George Kolbe. Berlin, é.n., Rembrandt-Verlag. George Kolbe (1877-1947) német szobrászművészről szóló könyv, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, az utolsó kihajtható lap sérült, gyűrött, német nyelven.
15477.

1 000 HUF
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15478.

10 000 HUF
27,03
29,41
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15479.

10 000 HUF
27,03
29,41
15480.

2 000 HUF
Jack Warner, Dean Jennings: My first hundred years in Hollywood. New York, é.n. (1965), Random House. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, angol nyelven. Jó állapotban./ Half-linen-binding, in paper cover, in English language.
15481.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF