Books: Architecture, Art

Number of items: 139

15338.

11 000 HUF
29,73
32,35
15339.

11 000 HUF
29,73
32,35
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Forteresses Hongrois. Hungarian Fortresses. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda-ny., 211 p. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérő szöveggel; rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán címkével, haránt alakú, jó állapotban.
15340.

4 600 HUF
12,43
13,53
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp.,(1931), Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 238+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, eredeti szakadt, hiányos papír védőborítóban, eredeti kiadói kartontokban, szép állapotban.
15341.

4 600 HUF
12,43
13,53
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, eredeti kissé szakadt papír védőborítóval, szép állapotban.
15342.

1 600 HUF
15343.

3 000 HUF
15344.

3 000 HUF
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben hátoldalán és néhány lap alján folt.
15345.

1 600 HUF
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven, 43x33 cm, jó állapotban.
15346.

1 200 HUF
A Műemlékeink sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
15347.

A "Műemlékeink" sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban

12 000 HUF
32,43
35,29
15348.

3 000 HUF
Makovecz Imre építész. Egy már régóta esedékes szentendrei kiállításhoz. Összeáll.: Thurzó G. István. Bp., 2000, Szentendrei Építészgrafikai Galéria. Készült 50 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Makovecz Imre: Írások 2000-1990. Bp., 2001, Editio Plurilingua. Papírkötésben, jó állapotban.
15349.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF