Military

Number of items: 13

1914. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, ismételt adományozás peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Leisek T:2,2- ph., ütésnyom és kis szennyeződés az előlapon  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the second time C:XF,VF edge error, ding and small stain on obverse NMK 130.
31559.

1914. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem, ismételt adományozás" peremén jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, ismétlőpánttal. Szign.: Leisek T:2,2- ph., ütésnyom és kis szennyeződés az előlapon Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the second time" C:XF,VF edge error, ding and small stain on obverse NMK 130.

10 000 HUF
27,03
29,41
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915 hadifém emlékérem (36mm) T:2  Hungary 1915. Military and Public Health care Exhibition commemorative war metal medallion. Sign: Körmendi Frimm (36mm) C:XF HP 2334.
31560.

Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" hadifém emlékérem (36mm) T:2 Hungary 1915. "Military and Public Health care Exhibition" commemorative war metal medallion. Sign: Körmendi Frimm (36mm) C:XF HP 2334.

2 400 HUF
1923. II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel Br kitüntetés ezüstözött medalionnal, a medallion pereme tölgyfalevél mintás, mellszalagon T:2 / Hungary 1923. Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class Br decoration with silver plated medallion at center, medallion with oak leaf decoration, on ribbon C:XF
31561.

1923. "II. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" Br kitüntetés ezüstözött medalionnal, a medallion pereme tölgyfalevél mintás, mellszalagon T:2 / Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 2nd Class" Br decoration with silver plated medallion at center, medallion with oak leaf decoration, on ribbon C:XF

6 000 HUF
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418
31562.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418

2 000 HUF
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2 Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration with original ribbon C:XF NMK.: 427.
31563.

2 200 HUF
5,95
6,47
31564.

24 000 HUF
64,86
70,59
1939-1945. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 patina Hungary 1939-1945. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated metal decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF patina  NMK 436.
31565.

1939-1945. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés mellszalaggal, fémjel nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 patina Hungary 1939-1945. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated metal decoration with ribbon, without hallmark. Sign.: BERÁN L. C:XF patina NMK 436.

5 000 HUF
18
1957. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1957. Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade gilt Br decoration with ribbon C:2 NMK 485.
31566.

1957. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" gilt Br decoration with ribbon C:2 NMK 485.

3 000 HUF
1969. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br érem, nem saját tokban. Az 1969-es adományozás ritkább! (38mm) T:2 NMK 702.
31567.

1969. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem, nem saját tokban. Az 1969-es adományozás ritkább! (38mm) T:2 NMK 702.

6 500 HUF
17,57
19,12
~1969. A Magyar Néphadsereg Br emlékérem pár A Magyar Néphadseregtől feliratú bontott tokban (32mm) T:1-
31568.

~1969. "A Magyar Néphadsereg" Br emlékérem pár "A Magyar Néphadseregtől" feliratú bontott tokban (32mm) T:1-

1 000 HUF
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott Br kitüntetés, mellszalaggal T:1- Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt Br decoration, with ribbon C:AU
31569.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott Br kitüntetés, mellszalaggal T:1- Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt Br decoration, with ribbon C:AU

1 000 HUF
Nagy-Britannia 1914-1920. Győzelmi Medál kitüntetés mellszalag nélkül, peremén szám, illetve az adományozott nevének és alakulatának rövidítése (36mm) T:2 Great Britain 1914-1920. Victory Medal decoration without ribbon, with serial number on edge and the name and unit of the awarded (36mm) C:XF
31570.

Nagy-Britannia 1914-1920. "Győzelmi Medál" kitüntetés mellszalag nélkül, peremén szám, illetve az adományozott nevének és alakulatának rövidítése (36mm) T:2 Great Britain 1914-1920. "Victory Medal" decoration without ribbon, with serial number on edge and the name and unit of the awarded (36mm) C:XF

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF