Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 53

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. Koronás Arany Érdemkereszt vörös szalagon aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal, F. Braun in Wien gyártó jelzéssel, eredeti V. MAYERS SÖHNE jelzésű dísztokban T:1-,2 kis zománchiba /  Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. Golden Merit Cross with the Crown on a red ribbon gold plated, enamelled decoration with ribbon and makers mark F. Braun in Wien in original case with V. MAYERS SÖHNE mark C:AU,XF small enamell error NMK 212.
31572.

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt vörös szalagon" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal, "F. Braun in Wien" gyártó jelzéssel, eredeti "V. MAYERS SÖHNE" jelzésű dísztokban T:1-,2 kis zománchiba / Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown on a red ribbon" gold plated, enamelled decoration with ribbon and makers mark "F. Braun in Wien" in original case with "V. MAYERS SÖHNE" mark C:AU,XF small enamell error NMK 212.

55 000 HUF
148,65
161,76
1884. Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme X év után jelzett Ag kitüntetés, mellette szalag (15,2g/35mm) T:2 ph. Hungary 1884. The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal hallmarked Ag decoration with unattached ribbon (15,2g/35mm) C:XF edge error
31573.

1884. "Magyar Tűzoltó Szövetség Szolgálati Érme X év után" jelzett Ag kitüntetés, mellette szalag (15,2g/35mm) T:2 ph. Hungary 1884. "The Hungarian Fireman Association, X Years Service Medal" hallmarked Ag decoration with unattached ribbon (15,2g/35mm) C:XF edge error

10 000 HUF
27,03
29,41
1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme Br kitüntetés tűzoltósisakkal, mellszalagon T:2 kis ph.
31574.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés tűzoltósisakkal, mellszalagon T:2 kis ph.

2 800 HUF
7,57
8,24
18
~1919-1922. Keresztény Nemzeti Párt Br jelvény (30x32mm) T:2 cserélt tű
31575.

~1919-1922. "Keresztény Nemzeti Párt" Br jelvény (30x32mm) T:2 cserélt tű

2 800 HUF
7,57
8,24
31576.

2 000 HUF
~1920-1930. Kassai M. Kir. Áll. Hunfalvy János Gimnázium zománcozott jelvény (34x54mm) + Kispesti M. Kir. Áll. Deák Ferenc Reálgimnázium zománcozott jelvény (36x50mm) T:2,2- zománchibák, egyikről hiányzik a tű
31577.

~1920-1930. "Kassai M. Kir. Áll. Hunfalvy János Gimnázium" zománcozott jelvény (34x54mm) + "Kispesti M. Kir. Áll. Deák Ferenc Reálgimnázium" zománcozott jelvény (36x50mm) T:2,2- zománchibák, egyikről hiányzik a tű

2 400 HUF
~1920-1930. Munkát Minden Magyarnak(?) fém kitűző, egy korabeli szélsőjobboldai párt jelmondata(?) (21mm) T:2
31578.

~1920-1930. "Munkát Minden Magyarnak(?)" fém kitűző, egy korabeli szélsőjobboldai párt jelmondata(?) (21mm) T:2

1 200 HUF
31579.

500 HUF
1,35
1,47
31580.

100 HUF
0,27
0,29
~1930. BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) 1869 zománcozott kitűző BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (14,5x12mm) + DN Pest-Buda / Állami Pénzverő, Budapest Br kitűző (15mm) T:2
31581.

~1930. "BBTE (Budapesti Budai Torna Egylet) 1869" zománcozott kitűző "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (14,5x12mm) + DN "Pest-Buda / Állami Pénzverő, Budapest" Br kitűző (15mm) T:2

1 800 HUF
~1930. Hungaria Br cserkész sapkajelvény (48x38mm) T:1-
31582.

~1930. "Hungaria" Br cserkész sapkajelvény (48x38mm) T:1-

1 200 HUF
~1930-1940. Nyári Egyetem - Debrecen zománcozott Br jelvény, hátoldalon LUDVIG BP gyártói jelzés T:1-
31583.

~1930-1940. "Nyári Egyetem - Debrecen" zománcozott Br jelvény, hátoldalon "LUDVIG BP" gyártói jelzés T:1-

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF