Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 53

Magyar Sportalmanach 1928. Szerk.: Zuber Ferenc. Az Országos Testnevelési Tanács kiadása. Bp.,1929, Kertész József Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos, kissé szakadt borítóval, intézményi bélyegzővel.
15231.

5 000 HUF
A vezénylés kézikönyve. Útmutatás a tornagyakorlatok helyes vezetéséhez. Összeáll.: Bernáth János et al. Bp., 1914, Franklin. Kicsit foltos papírkötésben, jó állapotban.
15232.

2 000 HUF
Endrei Judit: Kemény üzenetek - Beszélgetések Kemény Dénessel a magyar vízilabda válogatott szövetségi kapitányával. Bp., 2011. Endrei könyvek. szép állapotban.
15233.

4 400 HUF
11,89
12,94
Szabó László: Nagymesterverseny. Maróczy Géza emlékére. Bp., 1963. Sport. Sakk könyv, Rozsnyai Zoltán (1919-1972) festő, rajztanár, egyetemi docens - a résztvevők portréit megörökítő - egész táblás rajzaival
15234.

2 400 HUF
Mihail Botvinnik: 100 válogatott játszma. Sakk Bp., 1982. Sport. Volt könyvtári példány.
15235.

1 600 HUF
15
Ladányi Lóránt - 55 passziansz. A legérdekesebb egy- és kétszemélyes kártya-türelemjátékok gyüjteménye.  Bp., é. n. Lingua. 116 p., 2 sztl. lev. Papírborítással
15236.

1 200 HUF
Vegyes sport témájú könyvek, 7 db, főként Olimpiai témában (5 db):  M. I. Finley, H.W. Pleket: Az olimpiai játékok első ezer éve. Fordította: Szobotka Tibor. Bp., 1980, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.  Lukács László, Szepesi György: 112 A magyar olimpiai aranyérmek története. 1896-1980. Bp., 1980, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Keresztényi József: Az olimpiák története. Olümpiától Moszkváig. Bp., 1980, Gondolat. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Olimpiai kalauz sportbarátoknak, tévézőknek. Szerk.: Gyárfás Tamás. Bp., 1988, MOB. Kiadói papírkötés.  Citius, altius, fortius. Olimpia tegnap és holnap. Szerk.: Dr. Kertész István, Vad Dezső. Bp.,é.n., MOB. Kiadói kartonált papírkötés. A magyar sport kézikönyve. Szerk.: Sass Tibor, László István, Antal Zoltán. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. Dr. Frenkl Róbert: A sport belülről. Bp., 1983, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés.
15237.

3 000 HUF
15238.

1 200 HUF
15239.

1 000 HUF
15240.

2 000 HUF
Christopher Hilton: Ayrton Senna. Az utolsó évek. Fordította Csajka Edit. Bp., é.n, Hunga-Print. Kiadói papírkötés, kissé gyűrött borítósarkokkal.
15241.

1 600 HUF
Karfeld, Kurt Peter: Die Alpen in Farben. München, 1940, F. Bruckmann. Számos színes fényképpel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15242.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF