Number of items: 566

16165.

24 000 HUF
76,92
88,89
Verne Gyula: A Föld felfedezése. I.-IV. kötet. I-II. kötet: A híresebb utazók története a legrégibb időktől a XVIII-ik századig. III-IV. kötet: A XVIII. század híres hajósai. Fordította és függelékkel ellátta Dr. Brózik Károly. Bp., 1910-1911, Franklin, 328+352+327+363. Második kiadás. Egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon-kötésben, kissé kopott, néhol kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
16166.

26 000 HUF
83,33
96,30
Kassák Lajos: Tisztaság könyve. 1926 Május. Bp.,1926, Horizont, Krausz J. és Társa-ny., 115+5 p.+4 t. (A szerző fényképei.) Első kiadás! Kétszínnyomásos reklámlappal a végén. Kiadói illusztrált papírkötésben, megviselt állapotban, a gerince hiányos, az elülső borítón hosszában hajtásnyommal.  A borító és a kötet teljes tipográfiája Kassák munkája.
16167.

20 000 HUF
64,10
74,07
16168.

18 000 HUF
57,69
66,67
Pápai Páriz Francisc(us) - Bod Petrus: Dictionarium latino-hungaricum... Tomus I-II (Cibinii). Nagyszeben, 1768 Samuelis Sárdi.. Modern egészvászon kötésben. Egy oldalon hiány.
16169.

18 000 HUF
57,69
66,67
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével, rézfénymetszetben. Bp., 1888, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
16170.

12 000 HUF
38,46
44,44
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

331. Auction:
Payment deadline is October 19.

332. Auction:
From 9 to 18 October
Payment deadline is 2 November

Seeing: From 15 to 18 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.