Number of items: 566

16165.

24 000 HUF
64,86
70,59
Verne Gyula: A Föld felfedezése. I.-IV. kötet. I-II. kötet: A híresebb utazók története a legrégibb időktől a XVIII-ik századig. III-IV. kötet: A XVIII. század híres hajósai. Fordította és függelékkel ellátta Dr. Brózik Károly. Bp., 1910-1911, Franklin, 328+352+327+363. Második kiadás. Egészoldalas képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált piros egészvászon-kötésben, kissé kopott, néhol kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
16166.

26 000 HUF
70,27
76,47
Kassák Lajos: Tisztaság könyve. 1926 Május. Bp.,1926, Horizont, Krausz J. és Társa-ny., 115+5 p.+4 t. (A szerző fényképei.) Első kiadás! Kétszínnyomásos reklámlappal a végén. Kiadói illusztrált papírkötésben, megviselt állapotban, a gerince hiányos, az elülső borítón hosszában hajtásnyommal.  A borító és a kötet teljes tipográfiája Kassák munkája.
16167.

20 000 HUF
54,05
58,82
16168.

18 000 HUF
48,65
52,94
Pápai Páriz Francisc(us) - Bod Petrus: Dictionarium latino-hungaricum... Tomus I-II (Cibinii). Nagyszeben, 1768 Samuelis Sárdi.. Modern egészvászon kötésben. Egy oldalon hiány.
16169.

18 000 HUF
48,65
52,94
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével, rézfénymetszetben. Bp., 1888, Athenaeum. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
16170.

12 000 HUF
32,43
35,29
10
Vörösmarty Mihály összes művei 1-6. kötet. Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. I. kötet: Lyrai költemények. II. kötet: Epikai költemények. III.-V. kötet: Drámai költemények. VI. kötet: Hátrahagyott munkái. Bp.,én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett félvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, a V.-VI. kötet hátsó borítója foltos, de belül jó állapotban.
16171.

16 000 HUF
43,24
47,06
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélekkel, kopottas állapotban.
16172.

5 000 HUF
Jókai Mór: Költemények II. rész. Nemzeti Díszkiadás. XCIX. kötet. Bp.,1898, Révai. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel. Szép állapotban.
16173.

6 000 HUF
Toldy Ferenc: A magyar nemzeti irodalom története I-II. (Egy kötetben.) Pest, 1852, Emich és Eisenfels, 304+219 p. Második, javított kiadás. Korabeli félbőr-kötésben, megviselt állapotban, sérült, hiányos gerinccel, kopottas, sérült borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a hátsó kötéstábla belsején ceruzás jegyzetekkel, foltos lapokkal.
16174.

4 000 HUF
Magyar hun mondák Helbing Ferenc képeivel. Bp.,én., Rigler József Ede Papírneműgyár R.-T. kiadása és Offszetnyomása, 16 sztl. lev. Első kiadás. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált haránt alakú félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblánál a fűzés kissé laza.
16175.

5 000 HUF
16
Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti Napló ajándéka az 1898. évre. Bp., 1898, Komos Műintézet. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, gerincnél, sarkoknál szakadásokkal, lapok foltosak.
16176.

Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti Napló ajándéka az 1898. évre. Bp., 1898, "Komos" Műintézet. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, gerincnél, sarkoknál szakadásokkal, lapok foltosak.

5 000 HUF
19

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF