Books: Minibooks

Number of items: 12

16153.

2 200 HUF
5,95
6,47
Seresné Dr. Szegőfi Anna: Szendrei (Wagner) János. Miskolc, 1982, Miniatűr Könygyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/ 144.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
16154.

1 000 HUF
Pápa. Andruskó Károly fametszetei. Szerk.: Mátyus Ferenc. Bevezetőt írta Tóth Károly. Budapest, 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
16155.

1 000 HUF
Zrinyi Miklós Katonai Akadémia 1950-1985. Bp., 1985, ZMKA. Kiadói műbőr kötés, fém plakettel. Megjelent 2000 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
16156.

1 000 HUF
16157.

1 000 HUF
Miniatűrkönyv kiállítás Miskolcon. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1985. Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Készült 550 példányban. Jó állapotban.
16158.

1 000 HUF
Az Uj Szó története. Szerk.: Gyáros László. Bp.,1977, Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
16159.

1 000 HUF
Himnusz- Szózat.:  Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1988, Hazafias Népfront és a Magyar Írók Szövetsége. Bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, 20 nyelven. Jó állapotban. Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György. Bp., 1988, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, 24 nyelven. Jó állapotban.
16160.

1 200 HUF
Magyar János, Lugossy Zoltán: A magyar vöröskereszt. Bp., 1977, Magyar Vöröskereszt. Kiadói papírkötés, egy lap kijár. Számozott (1500/0037.) példány.
16161.

1 000 HUF
Adruskó Károly: Ajka. Andruskó Károly fametszetei. Ajka, 1986, Ajkai Városi Könyvtár. Egészvászon-kötésben. Megjelent 400 példányban.
16162.

1 000 HUF
Juhász Gyula: Az Isten malmai. Kiadói műbőr kötés, gerincnél sérült, egyébként jó állapotban.
16163.

1 000 HUF
Lipschiz, O.D.: Deutsch-Russisches Taschenwörterbuch. Moskau, Leipzig, 1969, VEB Verlag Enzyklopädie. + Lochowiz, A.B.: Russisch-Deutsches Taschenwörterbuch. Moskau, Leipzig, 1969, VEB Verlag Enzyklopädie. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban / linen binding, good condition
16164.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF