https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 265

Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm
12584.

cca 1800 4 db fametszetes szentkép, 9×5 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
cca 1805 Bertuch F. J.: Természethistóriai Képeskönyv c. könyv prospektusa. Peruscheg Ferenc kiadványa. Az utolsó oldalon a fizetésre vonatkozó információkkal, valamint a könyvet kiosztók jegyzékével, 4 sztl. lev.
12585.

cca 1805 Bertuch F. J.: Természethistóriai Képeskönyv c. könyv prospektusa. Peruscheg Ferenc kiadványa. Az utolsó oldalon a fizetésre vonatkozó információkkal, valamint a könyvet kiosztók jegyzékével, 4 sztl. lev.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
1827 Nemzeti Újság mellyet hazai s külföldi tudósításokból a magyar nemzetnek a köz jovára. Írt, s kiadott Kultsár István. Pest, Trattner Mátyás. 1827. július 4. második félesztendő, szakadozott, molyrágta, viseltes állapotban, a széleken hiánnyal, 8 p.
12586.

1827 Nemzeti Újság mellyet hazai 's külföldi tudósításokból a magyar nemzetnek a köz jovára. Írt, 's kiadott Kultsár István. Pest, Trattner Mátyás. 1827. július 4. második félesztendő, szakadozott, molyrágta, viseltes állapotban, a széleken hiánnyal, 8 p.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1839 Éliássy (Eliás) István (1801-?): Öröm dall mellyet nagy méltóságú, méltóságos, és főtisztelendő Nádasdy Paulai Ferentz úrnak névünnepére az 1839. április 2. buzgó kebellel éneklé. Vác, Plöszl Leopold, szakadt, hajtásnyommal, viseltes állapotban, 4 sztl. lev.
12587.

1839 Éliássy (Eliás) István (1801-?): Öröm dall mellyet nagy méltóságú, méltóságos, és főtisztelendő Nádasdy Paulai Ferentz úrnak névünnepére az 1839. április 2. buzgó kebellel éneklé. Vác, Plöszl Leopold, szakadt, hajtásnyommal, viseltes állapotban, 4 sztl. lev.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
1843 Pesti Hírlap 1843. december 7. 306. szám, 835-842. p. Kiadja Landerer Lajos, Szerkeszti Kossuth Lajos. Korabeli reklámokkal.
12588.

1843 Pesti Hírlap 1843. december 7. 306. szám, 835-842. p. Kiadja Landerer Lajos, Szerkeszti Kossuth Lajos. Korabeli reklámokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
1850 Religio katholikus politico-egyházi és irodalmi lap, II. évfolyam, teljes évfolyam egybekötve.
12589.

1850 Religio katholikus politico-egyházi és irodalmi lap, II. évfolyam, teljes évfolyam egybekötve.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
1852 Hirdetmény az 1852-dik lvi januárius 17-kétől bélyegilleték alá eső jogügyletek tárgyában. 4 oldalon, két nyelven / Document stamps order.25x40 cm
12590.

1852 Hirdetmény az 1852-dik lvi januárius 17-kétől bélyegilleték alá eső jogügyletek tárgyában. 4 oldalon, két nyelven / Document stamps order.25x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.
12591.

1858 Szépirodalmi Közlöny, 1858. Április 4. - Június 27. I. évfolyam második fele, töredék évfolyam, 53-27.-77-51. számok. Szerk.: Szelestey László. Pest, Emich Gusztáv, 1253-1832. p. Korabeli kopottas félvászon-kötés, néhol foltos lapokkal, sérült hátsó kötéstáblával.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
0
cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm
12592.

cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
1
cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm
12593.

cca 1860 Sopron, Seltenhoffer harangöntő és tűzoltószergyár 2db képes hirdetménye magyarul és németül szép állapotban 31x45 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.
12594.

1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I.-VI. évfolyam. (Két kötetbe egybekötve.) Korabeli félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült és kopottas borítóval, ex libris-szekkel. A III. évfolyam hiányos, a 3. szám hiányzik (44-61.) Az V. évfolyam hiányos a 6. szám hiányzik (168-209.) Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, 9 egészoldalas litografált táblával,( I. kötet 4 tábla, II. kötet 5 tábla.), közte színesekkel is, német nyelven. / 1860-1865 Der Zoologische Garten. Organ der Zoologischen Gesellschaft in Frankfurt a. M. Kiadta Dr. D. F. Weinland. I-VI. Years. (In two volume.) Contemporary half-leather-binding, with little bit worn cover, with a little bit worn and damaged spine, with ex librises. One number is missing in the third (III./3.) and fifth years. (V./6.) With a lit of illustrations, with nine full-pages lithographed illustrations (I. volume in 4 illustrations, II. volume in 5 illustrations), in German language.

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Number of bids:
0
1861 Magyaróvár, Kopfmann Károly főjegyző magyar és német nyelvű hirdetménye közgyűlési határozatokról, 8 db
12595.

1861 Magyaróvár, Kopfmann Károly főjegyző magyar és német nyelvű hirdetménye közgyűlési határozatokról, 8 db

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment