Number of items: 364

15710.

150 000 HUF
405,41
441,18
Kalendárium: Annus a nativitate salvatoris nostri Jesu Christi M.DCC.XCIV. communis die-rum 365. stylo Gregoriano et Juliano de-ductus, sive calendarium. Buda, [1793], Typ.Reg.Univ. [28 l.+14 lev. jegyzetelésre, Hozzákötve: Shematismus inclyti regni Hungaria, Par-tiumque eidem adnexarum. Pro anno 1794. Buda, [1793], Typ. Reg. Univ. Pesthiensis. [2] l., 406 hasáb., [29] l. Későbbi karton kötésben.
15711.

8 000 HUF
Szép Ernő: Október. Balassa József (1864-1945) nyelvész, tanár részére dedikált! Bp., 1919. Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15712.

8 000 HUF
18
15713.

6 000 HUF
15714.

9 000 HUF
24,32
26,47
Jókai Mór Munkái sorozat 13 kötete:  Dekameron I-III. kötet, Novellák, Délvirágok, Szép Mikhál, Erdélyi Képek, Csataképek a magyar szabadságharcból, Szélcsend alatt - Az életből ellesve, Egész az északi polusig!-A ki a szivét a homlokán hordja, Hangok a vihar után, Vadon virágai. Bp.,1904-1907, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon sorozatkötésben, változó állapotban, többnyire kopott borítókkal, 4 kötet foltos, viseltes borítókkal. A Kunossy, Szilágyi és Társa bibliofil, ritka kötésváltozatában. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült.
15715.

16 000 HUF
43,24
47,06
15716.

4 000 HUF
15717.

6 000 HUF
15718.

6 000 HUF
Arany János összes munkái. 1-8. kötet. Bp., 1883-1889, Ráth Mór. Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15719.

19 000 HUF
51,35
55,88
Kiss József költeményei. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Bp., Révai Testvérek. Javított egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15720.

4 000 HUF
Fox-Sheinwold, Patricia: Too young to die. 1990, Blitz Editzions. Kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition + Müller, Jürgen: Movies of the 30s. Hongkong, Köln, London, (...), Taschen. Kiadói papírkötés, színes és fekete-fehér képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Kobal, John: Hollywood, The years of innocence. London, 1985, Thames and Hudson. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
15721.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF