Number of items: 364

15710.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
150 000 HUF
501,67
585,94
  Add to cart
  Remove
Kalendárium: Annus a nativitate salvatoris nostri Jesu Christi M.DCC.XCIV. communis die-rum 365. stylo Gregoriano et Juliano de-ductus, sive calendarium. Buda, [1793], Typ.Reg.Univ. [28 l.+14 lev. jegyzetelésre, Hozzákötve: Shematismus inclyti regni Hungaria, Par-tiumque eidem adnexarum. Pro anno 1794. Buda, [1793], Typ. Reg. Univ. Pesthiensis. [2] l., 406 hasáb., [29] l. Későbbi karton kötésben.
15711.

Available
8 000 HUF
26,76
  Add to cart
  Remove
Szép Ernő: Október. Balassa József (1864-1945) nyelvész, tanár részére dedikált! Bp., 1919. Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15712.

8 000 HUF
26,76
18
Hammer price:
15 000 HUF
[Cooper, James Fenimore:] A nagy indiánus-könyv. Cooper összes Bőrharisnya-története. Bp., é. n., Hungária. Kopott félvászon kötésben.
15713.

Available
6 000 HUF
20,07
23,44
  Add to cart
  Remove
15714.

Available
9 000 HUF
30,10
35,16
  Add to cart
  Remove
Jókai Mór Munkái sorozat 13 kötete:  Dekameron I-III. kötet, Novellák, Délvirágok, Szép Mikhál, Erdélyi Képek, Csataképek a magyar szabadságharcból, Szélcsend alatt - Az életből ellesve, Egész az északi polusig!-A ki a szivét a homlokán hordja, Hangok a vihar után, Vadon virágai. Bp.,1904-1907, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon sorozatkötésben, változó állapotban, többnyire kopott borítókkal, 4 kötet foltos, viseltes borítókkal. A Kunossy, Szilágyi és Társa bibliofil, ritka kötésváltozatában. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült.
15715.

Available
16 000 HUF
53,51
62,50
  Add to cart
  Remove

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

310. Auction:
Payment deadline is December 1.

311. Auction:
From  28 November to 7 December
Payment deadline is December 22.

Viewing: from 4 to 7 December

28th Major auction
viewing 13-25 november
Hungarian philately: live auction
All the other parts: Online auction til 18:00

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2017 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.