Number of items: 364

15710.

150 000 HUF
480,77
549,45
Kalendárium: Annus a nativitate salvatoris nostri Jesu Christi M.DCC.XCIV. communis die-rum 365. stylo Gregoriano et Juliano de-ductus, sive calendarium. Buda, [1793], Typ.Reg.Univ. [28 l.+14 lev. jegyzetelésre, Hozzákötve: Shematismus inclyti regni Hungaria, Par-tiumque eidem adnexarum. Pro anno 1794. Buda, [1793], Typ. Reg. Univ. Pesthiensis. [2] l., 406 hasáb., [29] l. Későbbi karton kötésben.
15711.

8 000 HUF
25,64
29,30
Szép Ernő: Október. Balassa József (1864-1945) nyelvész, tanár részére dedikált! Bp., 1919. Rózsavölgyi. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
15712.

8 000 HUF
25,64
29,30
18
15713.

6 000 HUF
19,23
21,98
15714.

9 000 HUF
28,85
32,97
Jókai Mór Munkái sorozat 13 kötete:  Dekameron I-III. kötet, Novellák, Délvirágok, Szép Mikhál, Erdélyi Képek, Csataképek a magyar szabadságharcból, Szélcsend alatt - Az életből ellesve, Egész az északi polusig!-A ki a szivét a homlokán hordja, Hangok a vihar után, Vadon virágai. Bp.,1904-1907, Révai. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon sorozatkötésben, változó állapotban, többnyire kopott borítókkal, 4 kötet foltos, viseltes borítókkal. A Kunossy, Szilágyi és Társa bibliofil, ritka kötésváltozatában. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült.
15715.

16 000 HUF
51,28
58,61

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

329. Auction:
Payment deadline is September 21.

330. Auction:
From 11 September to 21 Septermber
Payment deadline is 5 October

Seeing: From 17 to 20 September

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.