Books: Other languages

Number of items: 8

15693.

1 000 HUF
15694.

800 HUF
A Karl Mays Werke 5 kötete: Durch die Wüste; Durchs wilde Kurdistan; Winnetou 1-2.; Am stillen Ozean. Bécs, é. n., Karl May Bücherei. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15695.

A Karl May's Werke 5 kötete: Durch die Wüste; Durchs wilde Kurdistan; Winnetou 1-2.; Am stillen Ozean. Bécs, é. n., Karl May Bücherei. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.

1 000 HUF
Karl May: Winnetou 3. rész. Karl Mays Gesammelte Werke IX. kötet. Dresden, é.n., Karl May Verlag. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas hátsó borítóval, kissé laza fűzéssel, német nyelven. / Linen-binding, in German language.
15696.

1 200 HUF
15697.

3 000 HUF
15698.

12 000 HUF
32,43
35,29
Ludwig Mises: Liberalismus. 1927 Verlag von Gustav Fischer. 175. p. Német nyelvű. Könyvtári állományi pecséttel és külön lapokon könyvajánlóval és megrendelőlappal. Kiadói vászonkötés, kopottas állapotban. / German language, with librarys sigil, few book reference and order-form, worn cloth binding. / Deutsch mit Siegel den Bücherei, Buch Referent und Bestellung, verwittert Leinenband.
15699.

12 000 HUF
32,43
35,29
15700.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF