Books: History

Number of items: 134

15294.

14 000 HUF
37,84
41,18
15295.

2 000 HUF
15296.

3 600 HUF
9,73
10,59
15297.

6 000 HUF
15298.

100 HUF
0,27
0,29
15299.

5 000 HUF
15300.

5 000 HUF
15301.

3 200 HUF
8,65
9,41
Dr. Márki Sándor: Az Újkor és a Legújabb kor története. A Műveltség Könyvtára II. 3. kötet. Bp.,1910, Athenaeum. Számos illusztrációval gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, kopottas borítóval és gerinccel, hiányzó fémplakettel.
15302.

2 000 HUF
Népszerű történelem sorozat 4 kötete:  Merényi László: A cattarói matróz-felkelés.  V.M. Berzsekov: Teherántól Potsdamig. Fordította Drágos Anna. Krausz Tamás: Cártól a komisszárokig.  Borsányi György: Válságévek krónikája. 1929-1933. Bp.,1982-1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15303.

1 200 HUF
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborítón kis szakadással.
15304.

3 000 HUF
Hitler. Szerk.: Herbert Walther. Fordította dr. Horváth Gábor. Pécs,é.n., Alexandra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15305.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF