https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 134

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.
15306.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Harmadik folyam. Második füzet. Gróf Zrinyi Miklós munkái III. Pesten, 1854, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb sarkában ázásnyommal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Hatodik füzet. Szalárdi krónikája III. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.
15307.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Hatodik füzet. Szalárdi krónikája III. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Nyolczadik füzet. Szalárdi krónikája V. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.
15308.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Nyolczadik füzet. Szalárdi krónikája V. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, jobb oldalán ázásnyommal. Felvágatlan.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben,  ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.
15309.

Ujabb Nemzeti Könyvtár. Második folyam. Ötödik füzet. Szalárdi krónikája II. Pesten, 1853, Emich Gusztáv. Eredeti kiadói papírkötésben, ázásnyommal. A papírborító hátsó része sérült, szakadozott. Felvágatlan.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.
15310.

Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.
15311.

Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Anna Maria Sigmund: A nácik asszonyai. Fordította Wojtovicz Hajnalka. Bp.,2001, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15312.

Anna Maria Sigmund: A nácik asszonyai. Fordította Wojtovicz Hajnalka. Bp.,2001, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Diószegi István: A Ferenc József-i kor nagyhatalmi politikája. Népszerű történelem. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15313.

Diószegi István: A Ferenc József-i kor nagyhatalmi politikája. Népszerű történelem. Bp.,1987, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Berkovits Ilona: Várday Ferenc pontificaléja Bécsben. Bp., 1942, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15314.

Berkovits Ilona: Várday Ferenc pontificaléja Bécsben. Bp., 1942, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Ehrenrettung Gregor des Siebenten II. aus den glänzendsten Zeugnissen, vieler, und ansehnlichster Zeitgenossen, gegen wenige, sehr unrichtige und verleumderische Skribenten seiner Zeit. Von einem Verehrer Gregorns. Preßburg, 1786. Korabeli papírkötésben.
15315.

Ehrenrettung Gregor des Siebenten II. aus den glänzendsten Zeugnissen, vieler, und ansehnlichster Zeitgenossen, gegen wenige, sehr unrichtige und verleumderische Skribenten seiner Zeit. Von einem Verehrer Gregorns. Preßburg, 1786. Korabeli papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Vécsey Aurél: Magyar tragédia. A trianoni békediktátum. Bp.,2010, Vagabund. Kiadói papírkötés.
15316.

Vécsey Aurél: Magyar tragédia. A trianoni békediktátum. Bp.,2010, Vagabund. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
15317.

Virág Benedek: Magyar századok III. kötet Pest, 1862, Heckenast, 191 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment