Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 33

15503.

8 000 HUF
Sebestyén Endre: A selyemhernyó tenyésztése. Bp.,1957, Mezőgazdasági Kiadó, Kossuth Nyomda. Szövegközti és egészoldalas ábrákkal,(közte egy kihajtható ábrával), fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, jó állapotban. Megjelent 1150 példányban. Ritka!
15504.

6 000 HUF
Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Kiadja a Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete. (Bp. 1941. Merkantil ny.) 256 p. Félvászon kötésben.
15505.

4 000 HUF
Rácz Sándor: A homoki szőlőművelés. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 1. Bp.,1901, Pallas, 103+8 p. Második, teljesen átdolgozott és kibővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az elülső borítót felhasználták.
15506.

3 000 HUF
Soós István: Borászati mikrobiológia. (Borgazdaság I. kötet II. rész.) Bp., 1954, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15507.

3 000 HUF
Dr. Gazdag László: A bor- és az üdítőital-gyártás alap- és segédanyagai. Élelmiszeripari szakmunkáskönyvtár. Bp.,1982, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
15508.

2 000 HUF
15509.

4 200 HUF
11,35
12,35
Kárpáti Tamás: A vendéglátás aranykönyve Bp., 1995 .EastinWest. Kiadói, aranyozott plüss borítással.
15510.

4 000 HUF
Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1965, Minerva Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, jó állapotban.
15511.

3 000 HUF
A debreceni Svetits-Intézet rom.kat. leányközépiskoláiban végzett főzési gyakorlatokból Ételleírások. Debrecen, é.n. [1930 körül], Kiadja az Intézet Igazgatósága. (ny. n.). 100p. Mintegy ötven étel elkészítéséhez előnyomtatott füzet a tanulók számára. Tűzve, sérült papírborítékban.
15512.

3 000 HUF
33
A dohány nagyüzemi termesztése. Szerk.: Dr. Borsos János. Bp.,1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
15513.

3 000 HUF
Méhészeti témájú könyvek, 3 db:  Anghi Géza-Faluba Zoltán-Potzte Imre-Woynarovich Elek: Méhészet, selyemhernyó, hal-, nyúl-, és prémesállattenyésztés. Bp.,1954, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Zsidei Barnabás: A méhészkedés 12 hónapja. Házunk táján. Bp.,1990, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.  Márton András: Méhészet. Mestergazda könyvek. Bp., 1999, Mezőgazdasági Szaktudás Kiadó. Kiadói papírkötés.
15514.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF