Books: Architecture, Art

Number of items: 148

15355.

7 000 HUF
18,92
20,59
Koós Judith: Style 1900. A szecessziós iparművészet Magyarországon. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
15356.

3 000 HUF
15357.

3 000 HUF
Selections from Hokusais Views of Mount Fuji. Tokió, 1906, T[akejiro] Hasegawa. 12 színes látképpel. Fűzött papírkötésben, javított elülső borítóval, egyébként jó állapotban.
15358.

Selections from Hokusai's Views of Mount Fuji. Tokió, 1906, T[akejiro] Hasegawa. 12 színes látképpel. Fűzött papírkötésben, javított elülső borítóval, egyébként jó állapotban.

3 000 HUF
A Műemlékeink sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
15359.

A "Műemlékeink" sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban

12 000 HUF
32,43
35,29
Serény János: Díszítő szobrász, műmárvány és műkő munkák kivitelezése: Bp., 1955. Műszaki.-
15360.

1 000 HUF
Lyka Károly, Kacsóh Pongrác: A Művészet Könyve. A képzőművészetek történeti és technikai fejlődése. A zene fejlődéstörténete I-II. A Műveltség Könyvtára. Bp., 1909, Athenaeum. Egészvászon kötés, kopottas állapotban.
15361.

1 800 HUF
15362.

4 000 HUF
15363.

7 000 HUF
18,92
20,59
Ókori hitéleti és művészeti régiségek képgyüjteménye. Segédkönyv a történelem és irodalom szemléltető taníiásához. A középiskolás és hasonló foku fiu- és leányiskolák számára s magánhasználatra. Szerk Polgár György. 715 ábrával. Miskolcz, 1896. Lővy József. V, 206 l. (a 26 oldaltól képek). laza egészvászon kötésben, első szennylap hiányzik.
15364.

3 000 HUF
15365.

6 000 HUF
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. Gyoma, 1922, Kner Izidor, 115 p. Kiadói katonált papírkötésben, sérült, javított gerinccel, de belül alapvetően jó állapotban.
15366.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF