10624.
302. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Valter Kraner (1907 - 1997) ex libris, Vadstena Akadémia. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5x7 cm