Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 91

Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. KISZ Budapesti Bizottsága / Az ifjúság körében végzett kiemelkedő kulturális tevékenységért Br emlékérem (79mm) T:2
30601.

Asszonyi Tamás (1942-) ~1970-1980. "KISZ Budapesti Bizottsága / Az ifjúság körében végzett kiemelkedő kulturális tevékenységért" Br emlékérem (79mm) T:2

2 000 HUF
Bognár György (1944-) 1984. MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója Br emlékérem (42,5mm) + Nagy Lajos (1949-) 1987. MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Nyíregyháza szabadalom levele 150 éves Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30602.

Bognár György (1944-) 1984. "MÉE XIV. Vándorgyűlése Gyöngyös / Gyöngyös alapításának 650. évfordulója" Br emlékérem (42,5mm) + Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Nyíregyháza szabadalom levele 150 éves" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

1 200 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II.János Pál pápa látogatása - Máriapócs aranyozott emlékérem (65mm) T:PP enyhe felületi karc
30603.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II.János Pál pápa látogatása - Máriapócs" aranyozott emlékérem (65mm) T:PP enyhe felületi karc

5 000 HUF
Bognár György (1944-) 1996. Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 150 éves a balatoni gőzhajózás 1846-1996 Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1
30604.

Bognár György (1944-) 1996. "Gróf Széchenyi István 1791-1860 / 150 éves a balatoni gőzhajózás 1846-1996" Br emlékérem tokban (42,5mm) T:1

1 800 HUF
Bognár György (1944-) 1996. Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt. 1773-1996 / Aukció 1100 év értékeiből a millecentenárium emlékére jelzett Ag emlékérem tanústvánnyal, eredeti tokban (30,81g/0.925/42,5mm) T:PP
30605.

Bognár György (1944-) 1996. "Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt. 1773-1996 / Aukció 1100 év értékeiből a millecentenárium emlékére" jelzett Ag emlékérem tanústvánnyal, eredeti tokban (30,81g/0.925/42,5mm) T:PP

4 600 HUF
12,43
13,53
Bognár György (1944-) 1999. Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1999 aranyozott Br naptárérem (42,5mm) T:1 (PP)
30606.

Bognár György (1944-) 1999. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1999" aranyozott Br naptárérem (42,5mm) T:1 (PP)

800 HUF
Bognár György (1944-) DN Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945 Ag emlékérem sérült dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP karc
30607.

Bognár György (1944-) DN "Raoul Wallenberg - Budapest 1944-1945" Ag emlékérem sérült dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (31,1g/0.999/42,5mm) T:PP karc

5 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1988. Szent Jobb országjárása / Szent István halálának 950. évfordulója Br emlékérem (70mm) T:1-
30608.

1 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon Br emlékérem (42,5mm) T:2
30609.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Br emlékérem (42,5mm) T:2

800 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1989. George Bush látogatása Magyarországon Ag emlékérem (35,16g/0.835/42,5mm) T:PP
30610.

Bozó Gyula (1913-2004) 1989. "George Bush látogatása Magyarországon" Ag emlékérem (35,16g/0.835/42,5mm) T:PP

4 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) 1993. Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993 Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30611.

Bozó Gyula (1913-2004) 1993. "Antall József A Magyar Köztársaság Első Miniszterelnöke 1932-1993" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

1 000 HUF
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium Ag és Br emlékérem pár (24,88g/0.800/42,5mm) T:2 patina
30612.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1972. "MÉE 3. Vándorgyűlése - Székesfehérvár / Gorsium" Ag és Br emlékérem pár (24,88g/0.800/42,5mm) T:2 patina

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF