Poster Number of items: 60
2610966
12217
38
38000
Poster
Other collectibles
38 000 HUF
2610970
12218
38
38000
Poster
Other collectibles
cca 1930 A BAK TK - Atleticky Club v. Spisskej Novej VSI nemzetközi futball mérkőzés plakátja, Sérüléssel / Football match poster 60x47 cm
38 000 HUF
2610960
12219
38
34000
Poster
Other collectibles
cca 1930 A BAK TK - Soroksár II. liga futball bajnoki mérkőzés + Vasas -PSC mérkőzés plakátja / Football match poster 32x47 cm
34 000 HUF
2612133
12220
38
32000
Poster
Other collectibles
cca 1930 Balilla Aranciata olasz narancsital art deco reklámja, kartonon, falra akasztható, szign.
Konecsni György (1908-1970), szép állapotban, 24×17 cm
32 000 HUF
2608035
12221
38
30000
Poster
Other collectibles
Svábhegyi Iskolaszanatórium a fogaskerekű svábhegyi végállomásánál plakát Pólya Tibor grafikus tervével. Ofszet .Jelzett. 32x46 cm
30 000 HUF
2613067
12222
38
30000
Poster
Other collectibles
1983 István a király rockopera, helyszín: Óbudai Amfiteátrum (később áttették a Városligetbe), plakát, gyűrődésekkel, 81×57 cm
30 000 HUF
2516039
12223
38
28000
Poster
Other collectibles
28 000 HUF
2612167
12224
38
28000
Poster
Other collectibles
Termokoksz. Art deco plakát, 1938 körül. Rosti jelzéssel a plakáton. Globus nyomda, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal. Feltekerve. 95×63 cm
28 000 HUF
2614493
12225
38
28000
Poster
Other collectibles
cca 1930-1935 "Grimm Penzio, Deutsch Francaise English Budapest Vigadó ucca 2. Tel. 106-46", jelzett (Galambos (Margit)), papír, tempera-ceruza, szakadt, kis lapszéli gyűrődésekkel, 63x46 cm
28 000 HUF
2610720
12226
38
26000
Poster
Other collectibles
1920 Bp., Trianoni békeszerződés határozatai ellen való országos tiltakozás plakátja, irredenta, szakadással, restaurált, 83×58 cm
26 000 HUF
2526544
12227
38
24000
Poster
Other collectibles
Börtsök László (?-?). Revisio, iustitiam populis nostris! Pereat pax dictatorie facta! (...). Irredenta, a trianoni béke elleni, nemzetközi diákkonferenciát hirdető propaganda plakát terve, 1933. Tempera, ceruza, papír. Jelzett. Lap tetején és sarkaiban apró lyukakkal, máskülönben jó állapotban. 62x43,5 cm.
24 000 HUF
2565380
12228
38
24000
Poster
Other collectibles
Nemzetközi Vásár Budapest. Tempera, karton. Jelzés nélkül. BNV plakátterv. Lap tetején apró szakadással. 67x48 cm
24 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035