Poster

Number of items: 60

cca 1940 Fel a Kárpátok bérceire! irredenta plakát, Németh N. grafikája, Piatnik kiadása, restaurált, 83×58 cm
12205.

cca 1940 "Fel a Kárpátok bérceire!" irredenta plakát, Németh N. grafikája, Piatnik kiadása, restaurált, 83×58 cm

120 000 HUF
324,32
352,94
cca 1930 Magyar Országos Véderő Egyesület Hadseregnap plakátja, restaurált, kis szakadással, 47×62 cm
12206.

cca 1930 Magyar Országos Véderő Egyesület "Hadseregnap" plakátja, restaurált, kis szakadással, 47×62 cm

18 000 HUF
48,65
52,94
12207.

120 000 HUF
324,32
352,94
Ne csüggedj! A Vörös Hadsereg diadalmas útja 1919 május-június. Plakát, litográfia, papír, jelzés nélkül (ismeretlen grafikus). Kiadja: Közoktatásügyi Népbiztosság hadsereg propaganda ügyosztálya. Kultura Lith-Műintézet, Bp. Lapszéli apró szakadásokkal, jobb alsó sarkában apró hiánnyal, hajtásnyomokkal, feltekerve, korához képest jó állapotban. 95x63 cm. Ritka politikai propaganda plakát a Tanácsköztársaság korából, amely az északi hadjáratot hirdeti egy Nagy-Magyarország térképen, gyűjtői ritkaság!
12208.

60 000 HUF
162,16
176,47
16
Pénz beszél, 1940. Nagyméretű plakát (filmplakát, moziplakát). Litográfia, papír. Kellner Márkus nyomda, Bp. Bereczky jelzéssel a plakáton. Szereplők: Dayka Margit, Szörényi Éva, Mály Gerő, Csortos Gyula. Rendezte: Csepreghy Jenő. Kisebb szakadásokkal, hajtva. 126x92 cm. Ritka! / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with small tears. Rare! 126x92 cm
12209.

60 000 HUF
162,16
176,47
31
1948 Turneu i notit per Balkanin dhe Evropen qendrore - Balkán-kupa (úszás, vízilabda, stb.) plakátja, hajtott, 102×68 cm
12210.

60 000 HUF
162,16
176,47
1942 Dr. Kovács István. Nagyméretű plakát (filmplakát, moziplakát), Fekete István regénye után, Páger Antal főszereplésével, további szereplők: Simor Erzsi, Tóth Júlia, Rajnay Gábor. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Kellner Márkus nyomda, Bp. Kisebb szakadásokkal, hajtva. 124x92 cm. / Vintage Hungarian movie poster, lithograph on paper, with small tears. 124x92 cm
12211.

50 000 HUF
135,14
147,06
14
cca 1919-1920 Manno Miltiades (1879-1935): Segítsetek! Adjatok!. Irredenta plakát. Litográfia, papír. Bp., Kellner és Mohrlüder-ny. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal, 124x90 cm
12212.

cca 1919-1920 Manno Miltiades (1879-1935): "Segítsetek! Adjatok!". Irredenta plakát. Litográfia, papír. Bp., Kellner és Mohrlüder-ny. Sérült, hiányos, foltos, hajtásnyomokkal, 124x90 cm

50 000 HUF
135,14
147,06
9
cca 1928 Foire május 2-11 BNV Budapest, tempera-ceruza, papír, Horváth Endre (1896-1954) jelzés nélküli art deco reklám plakát terve, a sarkain kis sérülésekkel, kis lapszéli gyűrődésekkel, 95x62 cm
12213.

cca 1928 "Foire május 2-11 BNV Budapest", tempera-ceruza, papír, Horváth Endre (1896-1954) jelzés nélküli art deco reklám plakát terve, a sarkain kis sérülésekkel, kis lapszéli gyűrődésekkel, 95x62 cm

46 000 HUF
124,32
135,29
cca 1920-1930 Dreher-Maul csokoládé, színes litografált reklám plakát, Bp., én., Magyar és Kämpfner Litográfia-ny., jelzett a nyomaton (S. Galambos), kis lapszéli gyűrődésekkel, szakadásokkal, 95x63 cm
12214.

40 000 HUF
108,11
117,65
13
cca 1920 Magyarország Területi Épségének Védelmi Ligája által tartott népünnepély plakátja, irredenta jelszavakkal (Nem, Nem, Soha), restaurált, 56×83 cm
12215.

40 000 HUF
108,11
117,65
cca 1920-1930 Haranghy Jenő (1894-1951): Csak képesített szűcsnél vásároljunk szőrmét!, plakát, Bruchsteiner és Fia (Bp.), kissé foltos, sérült, hajtásnyomokkal, 46x31 cm
12216.

cca 1920-1930 Haranghy Jenő (1894-1951): "Csak képesített szűcsnél vásároljunk szőrmét!", plakát, Bruchsteiner és Fia (Bp.), kissé foltos, sérült, hajtásnyomokkal, 46x31 cm

40 000 HUF
108,11
117,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF