11005.
38. Closed major auction
Ceramics
55 000 HUF
148,65 EUR, 161,76 USD
Gorka Géza (1894-1971): Halas kínálótál, Zsolnay korszak, 1946-47 körül. Mázas kerámia, jelzett, egyik fülénél szakszerű restaurálási nyomok, d: 16 cm, m: 6,5 cm