Engravings

Number of items: 7

cca 1920 A szerb királyok és családjuk nagyméretű litografált képe, vásznon, gyűrődésekkel / Family tree of the Serbian kings and families. Large lithography on canvas, with creases 50x70 cm
10220.

38 000 HUF
98,70
108,57
Gyula 1566. évi ostroma - Siebmacher Johann: Wahre Conterfactur der Stadt GyulaTokaj 1565. évi ostroma, rézmetszet, papír, Hieronymus Ortelius Chronologia oder historische Beschreibung című munkájából, sarkán kis hiánnyal 16x26 cm
10221.

Gyula 1566. évi ostroma - Siebmacher Johann: Wahre Conterfactur der Stadt GyulaTokaj 1565. évi ostroma, rézmetszet, papír, Hieronymus Ortelius "Chronologia oder historische Beschreibung" című munkájából, sarkán kis hiánnyal 16x26 cm

16 000 HUF
41,56
45,71
Kitagava Utamaro (1753-1806): Yamauba and Kintaro. Színes fametszet, papír. Jelzett a fametszeten. Kisebb felületi sérülésekkel. Üvegezett fakeretben. 37x25 cm / Kitagava Utamaro (1753-1806): Yamauba and Kintaro. Woodcut on paper. Signed on the woodcut. With some minor surface damages. Framed. 37x25 cm
10222.

15 000 HUF
38,96
42,86
Gésák. Színes japán fametszet, papír. Feltehetően XIX. sz. Jelzett a fametszeten. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 34x22 cm / Geishas. Japanese woodcut on paper. Probably 19th century. Signed on the woodcut. A bit spotty. Framed. 34x22 cm
10223.

15 000 HUF
38,96
42,86
Charles Auguste Guillaume Steuben (1788-1856) festménye után, Huot litográfiája: Grigorij Stroganov (Strogonoff) orosz államférfi portréja. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 40x33 cm / Portrait of Grigori Stroganow (Strogonoff), russian statesman. Lithograph on paper, signed on the lithtograph. Framed.
10224.

12 000 HUF
31,17
34,29
Léon Danchin (1887-1938): Kutyák. Litográfia, papír, jelzett, számozott (211/500). Dekoratív üvegezett fakeretben. 39x52,5 cm / Léon Danchin (1887-1938): Dogs. Lithograph on paper, signed, numbered (211/500). Framed.
10225.

12 000 HUF
31,17
34,29
Jacob Peeters (1637-1695): Gyula látképe. Rézmetszet, feliratozva. 25x10,5 cm
10226.

9 000 HUF
23,38
25,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.