Contemporary paintongs and graphics

Number of items: 114

Lakner László (1936-): Rózsa, 1969. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 22×31 cm. / László Lakner (1936-): Rose, 1969. Etching on paper, signed, framed. 22×31 cm.
10080.

300 000 HUF
810,81
882,35
Gyémánt László (1935-): Álmodozó. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 50×33,5 cm / László Gyémánt (1935-): Dreamer. Oil on fibre board, signed, framed, 50×33,5 cm
10081.

90 000 HUF
243,24
264,71
17
Kokas Ignác (1926-2009): Domboldal. Akvarell, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és Kokasné Kósa Judit aláírásával. Üvegezett keretben, 18,5x27 cm
10082.

38 000 HUF
102,70
111,76
29
ef.Zámbó (efZámbó) István (1950-): Dali fülhallgatóval. Egyedi beavatkozású print (Ebp), merített papír, jelzett, számozott: VI/VI, lapméret: 43,5×32 cm. Lap alján szárazpecsétekkel. Hátodalán a művész biográfiájával.
10083.

55 000 HUF
148,65
161,76
Wahorn András (1953-): Blue hat. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/6), lapméret: 30×21 cm / András Wahorn (1953-): Blue hat. Computer print on paper, signed, numbered (6/6), sheet size: 30×21 cm
10084.

24 000 HUF
64,86
70,59
Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Első Miskolci Műanyagnyúl Kiállítás, 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel. 97x65 cm. Kiállítási plakát, amelyen Swierkiewicz Róbert neve mellett többek közt a következő művészeké is olvasható: Bukta Imre, El Kazovszkij, Wahorn András, ef Zámbó István, feLugossy László, Szurcsik József, Gaál József. Legendás kiállítás, gyűjtői ritkaság!/ lithograph on paper, signed, artists proof, exhibition poster from 1991.
10085.

Swierkiewicz Róbert (1942-2019): Első Miskolci Műanyagnyúl Kiállítás, 1991. Litográfia, papír. Jelzett. Művészpéldány e.a. jelzéssel. 97x65 cm. Kiállítási plakát, amelyen Swierkiewicz Róbert neve mellett többek közt a következő művészeké is olvasható: Bukta Imre, El Kazovszkij, Wahorn András, ef Zámbó István, feLugossy László, Szurcsik József, Gaál József. Legendás kiállítás, gyűjtői ritkaság!/ lithograph on paper, signed, artist's proof, exhibition poster from 1991.

46 000 HUF
124,32
135,29
Bukta Imre (1952-): Tájkép II., 1989. Ofszet litográfia, papír. Jelzett. Számozott (16/30). 52x72 cm. Üvegezett fakeretben./ Bukta Imre (1952): Landscape II., 1989. Offset lithography on paper. Signed. Numbered (16/30). 52x72 cm. Framed with glass.
10086.

50 000 HUF
135,14
147,06
Fehér László (1953-): Táj III., 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI./X. számozással. Lap jobb alsó részében kisebb, alig látható felületi benyomódással. 56x77 cm. / László Fehér (1953-): Landscape III., 2020. Screenprint on paper, signed, artists proof numbered E.A. VI./X., with very small surface flaw on the lower right part. 56x77 cm.
10087.

Fehér László (1953-): Táj III., 2020. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. VI./X. számozással. Lap jobb alsó részében kisebb, alig látható felületi benyomódással. 56x77 cm. / László Fehér (1953-): Landscape III., 2020. Screenprint on paper, signed, artist's proof numbered E.A. VI./X., with very small surface flaw on the lower right part. 56x77 cm.

95 000 HUF
256,76
279,41
31
Józsa János (1936-2016): Kompozíció, 1998. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben, 60×40 cm / János Józsa (1936-2016): Composition, 1998. Oil on fibre board, signed. With autograph description on the reverse. Framed, 60×40 cm
10088.

110 000 HUF
297,30
323,53
10089.

220 000 HUF
594,59
647,06
10090.

75 000 HUF
202,70
220,59
Schéner Mihály (1923-2009): Pásztorok Variációk. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 70x100 cm. / Mihály Schéner (1923-2009): Shepherd variations. Oil on fibre board, signed lower left, with autograph description on the reverse. 70×100 cm. Framed.
10091.

180 000 HUF
486,49
529,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF