1936. "Miskolc" kétoldalas, vert, aranyozott bronz sport díjérem "A BERLINI OLYMPIÁSZ HŐSEINEK" gravírozással, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti Berán Nándor gyártói tokban. Szign.: Szabó S. (40mm) T:1- kopott aranyozás / Hungary 1936. "Miskolc" double-sided, struck, gilt bronze sports commemorative medallion, engraved "A BERLINI OLYMPIÁSZ HŐSEINEK (For the Heroes of the Berlin Olympic Games)", with "BERÁN N BPEST" maker's mark and in original Berán Nándor maker's display case. Sign.: S. Szabó (40mm) C:AU worn gold plating
1937. "IV. Magyar Pilóta Piknik - The Automobile Association - Magyar Touring Club - Royal Aero Club 1937" egyoldalas bronz plakett, "Berán N" gyártói jelzéssel a hátoldalon. Szign.: Berán Nándor (76x52mm) + 1938. "V. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association" egyoldalas bronz plakett, "Berán N" gyártói jelzéssel a hátoldalon. Szign.: Berán Nándor (51x75mm) + 1939. "VI. Magyar Pilóta Piknik - Magyar Touring Club - Royal Aero Club - The Automobile Association" egyoldalas bronz plakett, "Berán N" gyártói jelzéssel a hátoldalon. Szign.: Berán Nándor (76x51mm) T:1- kis patina
~1937. "UMTE (Újpesti Munkás Torna Egyesület)" egyoldalas Br sport plakett, közepén zománcozott rátéttel, gravírozott felirattal (60x40mm) T:1- kis patina /
Hungary ~1937. "UWGA (Újpest Workers' Gymnastics Association" one-sided Br sport plaque with enamel applique in the middle and engraved on obverse (60x40mm) C:AU small patina
Finnország / Helsinki 1951. "XV. Olimpia / Helsinki 1952" Br részvételi emlékérem. Szign.: Kauko Räsänen (52mm) T:2 Finland / Helsinki 1951. "XVth Olympic Games / Helsinki 1952" Br participation medal. Szign.: Kauko Räsänen (52mm) C:XF
Ausztria 1961. "Osztrák Súlyemelő Egyesület, 70 év, 1891-1961" jelzett Ag sport díjérem füllel, hátoldalán gravírozva (0,900/127,70g/80mm) T:2 patina, kis ph /
Austria 1961. "Austrian Weightlifting Association / Österreichisches Gewichtheberverband 1891-1961." hallmarked Ag sport award medallion with ear, engraved on reverse (0,900/127,70g/80mm) C:XF patina, small edge error
Kuba 1930. "II. Közép-amerikai és Karibi Játékok - Havanna, 1930" Br emlékérem, részben zománcozott. Kilenc ország összesen tíz sportágban mérte össze tudását, a győztes a házigazda Kuba válogatottja lett, összesen 68 érmet szerezve, 2. helyen Mexikó végzett 40 éremmel. (193g/76mm) T:1- kis ph-k / Cuba 1930. "Segondos Juegos Deportivos Centro-Americanos - Habana 1930 (Second Central American and Caribbean Games - Havana 1930)" Br medallion, partially enamelled. Nine countries competed in a total of ten sports. The winner was the national team of the Cuba, with a total of 68 medals, followed by Mexico with 40 medals. (193g/76mm) C:AU small edge errors