Medal Art of Miklós Borsos Number of items: 47
2612745
30462
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1987. "MOEBL COOP 1967-1987" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~117-118mm) T:1- / Hungary 1987. "MOEBL COOP 1967-1987" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (~117-118mm) C:AU
12 000 HUF
2612940
30463
38
30000
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1987. "JOANNES LADISLAVS PYRKER 1772-1847 - ARCHIEPIS COPVS AGRIENSIS 1827-1847 / ANNIVERSARIVM CONSECRATIONIS ECCLESIAE METROPOLITANAE AGRIENSIS - IN MEMORIAM 1837-1987" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (116mm) T:1- / Hungary 1987. "JOANNES LADISLAVS PYRKER 1772-1847 - ARCHIEPIS COPVS AGRIENSIS 1827-1847 / ANNIVERSARIVM CONSECRATIONIS ECCLESIAE METROPOLITANAE AGRIENSIS - IN MEMORIAM 1837-1987" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (116mm) C:AU
30 000 HUF
2612915
30464
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Homage á Bartók" egyoldalas, öntött bronz emlékérem (~45mm) T:1- / Hungary ND "Homega á Bartók" one-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (~45mm) C:AU
8 000 HUF
2615948
30465
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "IOANNES SAMBVCVS 1531-1584 / SOCIETAS - HVNGARICA - HISTORIAE - ARTIS - MEDICINAE (Zsámboki János / Magyar Orvostörténelmi Társaság)" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (73mm) T:1- kis patina / Hungary ND "János Zsámboki / Hungarian Medical History Society" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (73mm) C:AU small patina
CS 513.
16 000 HUF
2612506
30466
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Ybl" egyoldalas öntött bronz emlékérem (~63mm) T:1,1- / Hungary ND "Ybl" one-sided cast bronze commemorative medallion (~63mm) C:UNC,AU
10 000 HUF
2613007
30467
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "IN MEMORIAM CERVANTES 1547-1616" hátlapon Don Quijote jelenettel, kétoldalas, öntött bronz emlékérem (84mm) T:1- / Hungary ND "IN MEMORIAM CERVANTES 1547-1616" with Don Quixote depiction on reverse, double-sided cast bronze commemorative medallion (84mm) C:AU
20 000 HUF
2612913
30468
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "VIII. Országos borbemutató - Sopron" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (99mm) T:1- / Hungary ND "VIII. Országos borbemutató - Sopron" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (99mm) C:AU
12 000 HUF
2612728
30469
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa- és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- / Hungary ND "Fa- és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided, cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (89mm) C:AU
8 000 HUF
2612658
30470
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (89mm) T:1- / Hungary ND "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided, cast bronze commemorative medallion (89mm) C:AU
5 000 HUF
2612737
30471
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (88mm) T:1- / Hungary ND "Budapesti Könnyűipari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided, cast bronze commemorative medallion (88mm) C:AU
8 000 HUF
2612504
30472
38
Medal Art of Miklós Borsos
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) DN "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (83mm) T:1,1- / Hungary ND "Fa és Papiripari Szövetkezetek Szövetsége" double-sided cast bronze commemorative medallion. Sign.: Miklós Borsos (83mm) C:UNC,AU
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035