Military

Number of items: 140

cca 1949 előtt készült felvételek katonákról, a kiskunfélegyházi Marika fotóműterem hagyatékából 19 db vintage NEGATÍV üveglemezen, 9x12 cm és 9x6 cm
12010.

5 000 HUF
1912 Huszár feleségével, keményhátú fotó Torda József budapesti műterméből, szép állapotban, 21×13 cm
12011.

5 000 HUF
cca 1947 előtt készült műtermi felvételek katonákról, Glázner Mária csongrádi fényképész hagyatékából 11 db vintage NEGATÍV üveglemezen, 9x14 cm és 6x9 cm között
12012.

4 200 HUF
11,35
12,35
9
cca 1916 Magyar katonák állványos géppuskával, fotó, szép állapotban, 13,5×8,5 cm
12013.

4 000 HUF
1917 A k.u.k. 38. gyalogezredbeli magyar cigányzenekar a fronton, hátoldalt feliratozott fotó, jó állapotban, 8,5×13,5 cm
12014.

3 000 HUF
10
cca 1916 Mozsárágyú tüzelésre készen fedezékben, fotó, jó állapotban, 9×12 cm
12015.

3 000 HUF
15
cca 1900 Kunz Géza (1878-1905) cs. és kir. huszár hadnagy, későbbi főhadnagy díszegyenruhában, karddal, keményhátú fotó Ferdinand von Wichera műterméből (Mähr. Weisskirchen / Hranice), kabinetfotó, 16,5x10,5 cm / K. u. k. Hussar Lieutenant, photo, 16.5x10.5 cm
12016.

3 000 HUF
cca 1900 Hey Hugó élelmezési százados kabinet fotója 15x21 cm
12017.

3 000 HUF
cca 1914-1918 Wéber Ferenc tüzértizedes katonatársaival az első világháborúban, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, 11×15 cm
12018.

2 000 HUF
1909 A Radetzky nevű csatahajó ünnepélyes vízre bocsátásának prospektusa, foltos borító
12019.

28 000 HUF
75,68
82,35
cca 1914-1918 Bogumil Nowotny (1872-1960) korvettkapitány, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) SMS Scharfschütze Huszár-osztályú rombolójának parancsnoka a hajó parancsnoki hídján, feliratozott fotó, sarkain kis sérülésekkel, 23x17 cm / cca 1914-1918 Bogumil Nowotny (1872-1960) corvette captain, commander of the SMS Scharfschütze Huszár-class destroyer (Zerstörer) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine) on the ships bridge, photo, slightly damaged on the corners, 23x17 cm
12020.

cca 1914-1918 Bogumil Nowotny (1872-1960) korvettkapitány, az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) SMS Scharfschütze Huszár-osztályú rombolójának parancsnoka a hajó parancsnoki hídján, feliratozott fotó, sarkain kis sérülésekkel, 23x17 cm / cca 1914-1918 Bogumil Nowotny (1872-1960) corvette captain, commander of the SMS Scharfschütze Huszár-class destroyer (Zerstörer) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine) on the ship's bridge, photo, slightly damaged on the corners, 23x17 cm

10 000 HUF
27,03
29,41
cca 1914-1918 Az Osztrák-Magyar Császári és Királyi Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) Radetzky-osztályú pre-dreadnought csatahajói (Schlachtschiff) menetben: előtérben (jobb oldalt) az SMS Erzherzog Franz Ferdinand, háttérben (bal oldalt) az SMS Radetzky illetve az SMS Zrínyi; feliratozott fotó, 23x17 cm / cca 1914-1918 The Radetzky-class pre-dreadnought battleships (Schlachtschiff) of the Austro-Hungarian Navy (K.u.K. Kriegsmarine): SMS Erzherzog Franz Ferdinand (on the right), SMS Radetzky and SMS Zrínyi (on the left), photo, 23x17 cm
12021.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF