Books: Railways, locomotives

Number of items: 2

Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A Történetírás Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó borítón karcolásnyommal, kissé foltos lapélekkel. Számozott, 066. számú számozott, és a szerző által DEDIKÁLT példány.
15280.

Miklós Imre: A magyar vasutasság oknyomozó történelme. A legelső vasúttól - napjainkig. A "Történetírás" Könyvei I. kötet. Szerk.: Dr. Belitzky János. Vác, 1937, Kapisztrán Nyomda-ny. Kiadói díszesen aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a hátsó borítón karcolásnyommal, kissé foltos lapélekkel. Számozott, 066. számú számozott, és a szerző által DEDIKÁLT példány.

8 000 HUF
20,78
22,86
9
Cserháti Jenő-Kandó Kálmán: Nagyfeszültségű forgóárammal hajtott elektromos vasutak. Bp.,[1903],Ganz és Társa,(Hornyánszky Viktor-ny.), 83 p.+ VI (kihajtható ábrák) t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, térképekkel illusztrált. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötésben, a borítón sérülésnyommal, a hátsó borítón kis sérülésekkel, foltos, névbejegyzéssel. Rendkívül ritka kiadvány, nagyon gazdag képanyaggal. Izgalmas, gyűjtői darab.
15281.

6 000 HUF
15,58
17,14
20

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.