15249.
38. Closed major auction
Books: Natural sciences, Medicine
12 000 HUF
Dr. Lengyel Béla: Chemia. Tankönyv a felső tanintézetek számára. Első kötet. Szervetlen chemia. Bp., 1889, Eggenberger-féle könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), XIII+(3)+536 p. + 1 t. Egyetlen kiadás. Szövegközi fekete-fehér ábrákkal és egy színes, kihajtható táblával. Aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott gerinccel és borítóval, néhány lap kissé foltos. Az első korszerű, magyar nyelvű kémiatankönyv.