Tétel

Catalogue number:

15140.
38. Closed major auction
Books: Military

30 000 HUF

Description:

A Felvidék és Kárpátalja hadtörténete. 1914-1918. Vitéz uzsoki Báró Szurmay Sándor bevezető soraival. Szerk.: De Sgardelli Caesar. Bp.,(1940), Athenaeum, 1 t. (Horthy Miklós színes portréja, címkép)+441 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. A 289-379. oldal között a tisztek és tisztjelöltek névsorával, életrajzukkal, a 381-441. oldal között a tisztek és tisztjelöltek fekete-fehér fotóival. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép, gyűjtői állapotban.

Share:

Facebook Twitter

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.