Watches

Number of items: 3

Patek Philippe zsebóra cca 1914. Jelzett szerkezettel, Szerkezet szám 181217. Számlapon néhány kis folttal, fém tokkal. Működő, jó állapotban. d: 50 mm / Patek Philippe metal pocket watch
11122.

40 000 HUF
110,19
119,40
20
Junghans zsebóra. Fém tokos, plexi elszíneződött de egyébként szép, működő állapotban d: 50 mm
11123.

5 000 HUF
13,77
14,93
Gübelin mechanikus asztali óra, 8 napos feles ütős szerkezettel, tisztításra szorul, jelen állapotban megindul, de nem jár. Gyönyörű zománcozott számlappal, néhány helyen zománc repedésekkel, sérülésekkel. Svájc, 1920 körül, m: 12cm / Gübelin 8 days watch, needs repair, starts but does not work
11124.

360 000 HUF
991,74
1 074,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.