Statues, plaquettes Number of items: 18
2610701
11102
38
300000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Carl Kauba (1865-1922) "A Mechanikus" Bronz, patinával. Téglalap alakú talapzat zöld márványból, fehér erezettel. Jelezve "KAUBA.C" és "Schuch L.Utoda" 16 x 8 x 13 cm
Carl Kauba 1865. augusztus 13-án született Bécsben. A gyűjtők ma már Remington és Russell mellett az amerikai western egyik nagyszerű ábrázolójaként tartják számon. Témái jellemzően amerikai indiánok, borjúhordók, cowboyok és vadlovasok és mechanikusok voltak. Amerikai bronzszobrai mellett Kauba egy életen át készített európai stílusú szobrokat is. Munkásságát az Atlanti-óceán mindkét partján teljes mértékben megbecsülték.
300 000 HUF
2605324
11103
38
100000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Jelzés nélkül: Női akt angyalszárnyakkal. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, lábánál javításnyomokkal, m:60cm
100 000 HUF
2609515
11104
38
80000
Statues, plaquettes
Other collectibles
80 000 HUF
2608760
11105
38
Statues, plaquettes
Other collectibles
Szecessziós női büszt, hidegen festett ón, kopásnyomokkal, jelzett, 1900 körül, / Art nouveau female bust. Cold painted tin m: 16,5 cm
20 000 HUF
2623568
11106
38
360000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Curtis Jere ( - ): Sirályok. Öntött, patinázott bronz, fa talapzaton, jelzett, kivehető a talapzatból, m: 50 cm
360 000 HUF
2623569
11107
38
50000
Statues, plaquettes
Other collectibles
Curtis Jere ( - ): Vitorlás 1969. Hajlított réz és fém. Jelzett. M:28,5cm
50 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035