Statues, plaquettes

Number of items: 18

11090.

120 000 HUF
330,58
358,21
Donáth László: Vitéz nagybányai Horthy Miklós mellszobra / büszt, m: 25 cm 3,5 kg Jelzés a talpán.
11091.

100 000 HUF
275,48
298,51
Kárpáti Tamás (1949- ): Angyal. Öntött, patinázott bronz. Jelezve hátoldalon lent: KT. E/A (művészpéldány) m:25cm
11092.

100 000 HUF
275,48
298,51
Dechandt Antal (1959-): Obeliszk, 2006. Mahagóni talapzat, tölgy felsőrésszel, tetején csont berakással. Jelzett az alján. m: 67 cm
11093.

95 000 HUF
261,71
283,58
R. Kiss Lenke (1926 - ): Flóra. 1980 körül. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. M:36cm
11094.

95 000 HUF
261,71
283,58
11095.

90 000 HUF
247,93
268,66
Kocsis Előd (1948-): Veronika kendője, bronz, jelzett (K 1996), 1/3, márvány talapzaton,22,5x16,5 cm, teljes, talapzattal: m: 30,5 cm, talapzat, 7x7x8 cm
11096.

80 000 HUF
220,39
238,81
Fekete György (1932-2020): Absztrakt forma, 1969. Faszobor. Jelzett az alján. Apró kopásnyomokkal. m: 31 cm, d: 7 cm
11097.

50 000 HUF
137,74
149,25
Szöllőssy Enikő (1939-): Balaton Tihanynál hullámlovasokkal. Bronz relief, fa hordozón, jelzés nélkül, 16×26x1,5 cm
11098.

30 000 HUF
82,64
89,55
Finta Sándor (1881-1951): Nyitrai hősök emlékműve. Az 1848-as szabadságharc honvédeinek. Patinázott fém. 25 cm
11099.

26 000 HUF
71,63
77,61
14
11100.

24 000 HUF
66,12
71,64
Győrfi Sándor (1951-): Női akt. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 26 cm
11101.

16 000 HUF
44,08
47,76
16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.