Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 3

Bartók Béla: A magyar népdal. Bp., 1924. Rózsavölgyi, LXXII+137+5 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. Ritka!
12125.

10 000 HUF
27,55
29,85
felpéczi Petz Lajos: Győr város zenei élete. 1497-1926.  Győr, 1930., Győri Ének- és Zeneegylet,(Győri Hírlap ny.), 442 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.  Azonosítatlan személy ajándékozási soraival, Fodor Kálmán (1894-1961) karnagy a győri Iparos Dalkör karnagyának szóló ajándékozási sorokkal. A Győri Iparos Dalkör-ben együtt töltött esztendők emlékére igaz szeretettel és őszinte nagyrabecsüléssel. (Győr, 1931. márc. 15.)
12126.

felpéczi Petz Lajos: Győr város zenei élete. 1497-1926. Győr, 1930., Győri Ének- és Zeneegylet,(Győri Hírlap ny.), 442 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Azonosítatlan személy ajándékozási soraival, Fodor Kálmán (1894-1961) karnagy a győri Iparos Dalkör karnagyának szóló ajándékozási sorokkal. "A Győri Iparos Dalkör"-ben együtt töltött esztendők emlékére igaz szeretettel és őszinte nagyrabecsüléssel." (Győr, 1931. márc. 15.)

8 000 HUF
22,04
23,88
9
artha, Dénes: Egyetemes zenetörténet. Dohnányi Ernőnek dedikált példány!  Stílustörténeti összefoglalás I. évfolyam. A legrégibb időktől 1680-ig. II. évfolyam 1680-tól 1900-ig. - Budapest, 1935, Orsz. M. Kir. Liszt Ferenc Zeneművészeti Főiskola Segítő Egyesülete. Kiadói papírborítóval, jó állapotban
12127.

5 000 HUF
13,77
14,93

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.