Advertisement

Number of items: 94

cca 1920-1930 Adriatica sósborszesz, Medicinal, litografált reklámos számolócédula, 13x7 cm
11779.

cca 1920-1930 "Adriatica sósborszesz, Medicinal, litografált reklámos számolócédula, 13x7 cm

1 000 HUF
cca 1920-1930 Grand Vins de Champagne de Caves de son Excellence le comte F. Esterházy á Totis reklámos számolócédula, 12x6 cm
11780.

cca 1920-1930 "Grand Vins de Champagne de Caves de son Excellence le comte F. Esterházy á Totis" reklámos számolócédula, 12x6 cm

1 000 HUF
13
1922 Minden reménységünk a jövő nemzedék! Magyarok! Szavazzatok gr. Andrássy Gyulára és az ő jelöltjeire. Keresztény Nemzeti Földmíves és Polgári Párt, politikai reklámos számolócédula, rajta Nagymagyarország-térképes irredenta grafikával, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., jelzett (Verő B. 922) a nyomaton, 14x7 cm
11781.

1922 "Minden reménységünk a jövő nemzedék! Magyarok! Szavazzatok gr. Andrássy Gyulára és az ő jelöltjeire. Keresztény Nemzeti Földmíves és Polgári Párt", politikai reklámos számolócédula, rajta "Nagymagyarország-térképes" irredenta grafikával, Bp., Kellner és Mohrlüder-ny., jelzett (Verő B. 922) a nyomaton, 14x7 cm

2 000 HUF
1924 Hirmann Ferenc Budapest képes termék katalógus. 150 p.
11782.

4 000 HUF
cca 1925-1930 Ko-Mio Fülbleistifte / Ko-Mio töltőtollak, német nyelvű, díszes, illusztrált reklámlap, kétoldalas, 25x20 cm
11783.

2 000 HUF
cca 1928 München, Hotel und Gaststätte Münchner Hof reklám bőröndcímke, Josef Strassberger (1894-1950) olimpiai- és világbajnok német súlyemelő képével / Luggage sticker with the picture of Josef Strassberger (1894-1950) Olympic and World Champion German weightlifter
11784.

3 000 HUF
cca 1930 Weiss Manfréd Művek Globus kazánok képes ismertetője. 50p. Egészvászon kötésben.
11785.

3 000 HUF
cca 1930 Mindenki Ambra mandarint iszik, a budapesti Ambra Egyesült Likőrgyárak és Gyümölcslepároló Rt. reklámos számolócédulája, Bp., Grafikai Intézet Rt., 12x6 cm
11786.

cca 1930 "Mindenki Ambra mandarint iszik", a budapesti Ambra Egyesült Likőrgyárak és Gyümölcslepároló Rt. reklámos számolócédulája, Bp., Grafikai Intézet Rt., 12x6 cm

2 000 HUF
cca 1930 Bp., Józsefvárosi gyógyszertár receptborítékja, jó állapotban, 11,5x8 cm
11787.

3 000 HUF
cca 1930 Delfi, az uri világ nyulszőr kalapja, reklámos litografált számolócédula, Magyar József Litográfia, jelzett a nyomaton (Vidor), 13x7 cm
11788.

2 000 HUF
cca 1930 Stern Márton Orth. Étterme, Bp. VI. Rombach-u. 6., reklámos számolócédula, judaika, rajta ceruzás áthúzással, 15x6 cm
11789.

cca 1930 "Stern Márton Orth. Étterme, Bp. VI. Rombach-u. 6.", reklámos számolócédula, judaika, rajta ceruzás áthúzással, 15x6 cm

1 000 HUF
cca 1930-1940 Dreher csokoládégyár képsorozata 15. és 19., 2 db gyűjtőkép hátoldalán recepttel, Klösz Bp., 11,5x6 cm
11790.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF