Number of items: 69

Herendi: Karneváli hölgy. Kézzel festett porcelán. Tervező: Schrammel Imre (1933- ) Jelzett. Hibátlan. m: 38 cm / Herend fine china Carnival Lady Figurine - Herend Butterfly design. Height 38 cm, marked: Herend stamp and serial number: 15006-0-00 PAP (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11040.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
440 000 HUF
1 321,32
1 582,73
Minimum bid:
440 000 HUF
Herendi fedeles díszváza, feltehetően Lázár István festése. Kézzel festett porcelán. Jelzett, apró lepattanások. m: 37 cm, limitált gyűjtői darab.
11041.

Available for bidding
100 000 HUF
300,30
359,71
Minimum bid:
110 000 HUF
Herendi walesi mintás duplafalú áttört fedeles gyömbértartó. Jelzett, hibátlan. m: 22 cm, d: 17 cm
11042.

Available for bidding
100 000 HUF
300,30
359,71
Minimum bid:
110 000 HUF
Herend kézzel festett szecessziós porcelán váza domborműves tavirózsákkal és pillangókkal. Jelzett: Herend 7141. Hibátlan. m: 28 cm
11043.

Available for bidding
30 000 HUF
90,09
107,91
Minimum bid:
38 000 HUF
Herendi dísztál. Színesen festett porcelán. Peremén áttört, rokályos díszítmények, öblében festett virágok. Alján jelzett: máz feletti kékkel 869, valamint kékkel festett címeres márkajelzés. Cseh fehéráru, herendi festéssel, 1869 körül. d: 25,5 cm, korának megfelelő kopásokkal, apró lepattanásokkal.
11044.

Available for bidding
30 000 HUF
90,09
107,91
Minimum bid:
32 000 HUF
Herendi nagyméretű amazon, Lőte Éva tervei alapján készült, színesen festett porcelán figura. Jelzett. Hibátlan. m: 42 cm, h: 49 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11045.

Available for bidding
200 000 HUF
600,60
719,42
Minimum bid:
200 000 HUF
Herendi SN (Siang Noir) mintás barokk kancsó. Kézzel festett porcelán.Hibátlan, jelzett. m: 34 cm
11046.

Available for bidding
200 000 HUF
600,60
719,42
Minimum bid:
200 000 HUF
Zsolnay váza - a Tutanhamon sorozatból, Fehércserép. Az alapmázon többrétegű, színes eozinmázakkal festett, visszamaratott egyiptomi dekorral. Talpperemén apró csorba cca. 2mmx2mm. Mattyasovszkyné Zsolnay Teréz dekorterve, 1924-26., Alján jelzett: eozinnal festett pontsoros, kerek, pecsétszerű márkajelzés és Made in Hungary., Zsolnay, Pécs, 1924-26., M.: 18 cm
11047.

Available for bidding
500 000 HUF
1 501,50
1 798,56
Minimum bid:
550 000 HUF
Zsolnay szecessziós díszváza. Fehércserép. Felületén selyem és magas fényű, magas tüzű labradormázzal festett, reliefszerű stilizált virágok. Apáti Abt Sándor formaterve alapján. Alján jelzett: masszába nyomott 7121 (formaszám) és alapmázzal megegyező kerek, domború, pecsétszerű márkajelzés. Zsolnay, Pécs, 1906. M.: 37 cm, restaurált (pótolt), hajszálrepedéssel. (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL)
11048.

Available for bidding
700 000 HUF
2 102,10
2 517,99
Minimum bid:
700 000 HUF
Zsolnay szecessziós díszváza. Fehércserép. Felületén selyemfényű, magas tüzű színes -, és eozinmázakkal festett virágdísszel. Alján jelzett: masszába nyomott 6815 (formaszám) és alapmázzal megegyező kerek, domború, pecsétszerű márkajelzés. Zsolnay, Pécs, 1902. M.: 26 cm (CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION)
11049.

Available for bidding
600 000 HUF
1 801,80
2 158,27
Minimum bid:
650 000 HUF
Zsolnay ökörvér mázas díszkaspó. Kézzel festett mázas porcelánfajansz. Ritka magyar tájábrázolás Vajdahunyad vára, Hortobágy. Alján Zsolnay öttornyú körpecsétes jelzés. 1900 körül. (hajszál repedt, kopott) m:17cm, d:27cm
11050.

Available for bidding
280 000 HUF
840,84
1 007,19
Minimum bid:
280 000 HUF
Zsolnay historizáló váza. Porcelánfajansz, négylábú hengeres forma színesen festett futórózsa mintával, pereme alatt dupla falú rizsszemes áttört díszítéssel. Néhol kristálymázzzal. Jelzett: máz alatt kékkel, ZSOLNAY PÉCS TJM öttorony és benyomott ZSOLNAY PÉCS. Fazonszám: 2818. 1890 körül. Magasság: 20,5 cm Oldalán apró csorba. Korának megfelelő kopott aranyozás és mázrepedésekkel.
11051.

Available for bidding
240 000 HUF
720,72
863,31
Minimum bid:
240 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.