Ceramics

Number of items: 30

Gorka Lívia (1925-2011): Falitál Korongozott és kézzel formált samottos kerámia. Öblében színesen festett és karcolt kompozíció. Hátoldalán jelzett: fehér mázzal festett Gorka Lívia. 1965 körül. d: 27 cm
11000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
70 000 HUF
210,21
251,80
Minimum bid:
70 000 HUF
Gádor István (1891-1984): Art deco váza. Korongozott kerámia, barna alapmázzal borítva, fehér írókázott díszítéssel. Alján masszába karcolt Gádor jelzéssel. 1950-54 között. Szájpereménél szépen restaurált. m: 26 cm, d: 24 cm
11001.

Available for bidding
60 000 HUF
180,18
215,83
Minimum bid:
65 000 HUF
Gádor István (1891-1984): Anya gyermekével. Kézzel formázott, színesen festett kerámia. Apró kopások és csorbák, alján gyári tűzrepedéssel. Masszába karcolt Gádor jelzésekkel. 1930-as évek. m: 14,5 cm
11002.

Available for bidding
32 000 HUF
96,10
115,11
Minimum bid:
34 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Halas dísztál. Kézzel formált, írókázott mázas kerámia. Alján jelzett: masszába karcolt GL Hungary. 17,5x25cm
11003.

Available for bidding
40 000 HUF
120,12
143,88
Minimum bid:
60 000 HUF
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, jelzett, restaurált / Lívia Gorka (1925-2011): Vase with stripes. Hand painted ceramic. Restored. 28,5 cm
11004.

Available for bidding
30 000 HUF
90,09
107,91
Minimum bid:
30 000 HUF
11005.

Available for bidding
20 000 HUF
60,06
71,94
Minimum bid:
20 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Tálkák. (madár, hal, tyúk) Türkiz, sárga és fekete, narancs mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, restaurált. Jelzett: GL. d: cca. 12 cm
11006.

Available for bidding
20 000 HUF
60,06
71,94
Minimum bid:
24 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Madaras váza. Türkiz, sárga, fehér mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: GL m: 15 cm
11007.

Available for bidding
18 000 HUF
54,05
64,75
Minimum bid:
24 000 HUF
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kobaktök váza. Fekete, sárga mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: GL Hungary. m: 19 cm
11008.

Available for bidding
18 000 HUF
54,05
64,75
Minimum bid:
20 000 HUF
Simó Ágoston (1925-2011): Kakas formájú váza. Színesen festett kerámia, jelzett: Simó Hungary. Csőrénél szépen restaurált. m: 20 cm
11009.

Available for bidding
18 000 HUF
54,05
64,75
Minimum bid:
19 000 HUF
Kovács Margit (1902-1976): Leány korsóval. Színesen festett, engóbozott kerámia. Korának megfelelő állapotban. KM jelzéssel. m: 34 cm
11010.

Available for bidding
180 000 HUF
540,54
647,48
Minimum bid:
220 000 HUF
Margit Kovács (1902-1977): Madonna gyermekével. Engóbozott kerámia, jelzett, hibátlan 21x18cm
11011.

Available for bidding
40 000 HUF
120,12
143,88
Minimum bid:
42 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.