Ceramics

Number of items: 29

Gorka Lívia (1925-2011): Falitál Korongozott és kézzel formált samottos kerámia. Öblében színesen festett és karcolt kompozíció. Hátoldalán jelzett: fehér mázzal festett Gorka Lívia. 1965 körül. d: 27 cm
11000.

70 000 HUF
189,19
205,88
Gádor István (1891-1984): Art deco váza. Korongozott kerámia, barna alapmázzal borítva, fehér írókázott díszítéssel. Alján masszába karcolt Gádor jelzéssel. 1950-54 között. Szájpereménél szépen restaurált. m: 26 cm, d: 24 cm
11001.

60 000 HUF
162,16
176,47
Gádor István (1891-1984): Anya gyermekével. Kézzel formázott, színesen festett kerámia. Apró kopások és csorbák, alján gyári tűzrepedéssel. Masszába karcolt Gádor jelzésekkel. 1930-as évek. m: 14,5 cm
11002.

32 000 HUF
86,49
94,12
Gorka Lívia (1925-2011): Csíkos váza. Festett mázas kerámia, jelzett, restaurált / Lívia Gorka (1925-2011): Vase with stripes. Hand painted ceramic. Restored. 28,5 cm
11004.

30 000 HUF
81,08
88,24
11005.

20 000 HUF
54,05
58,82
Gorka Lívia (1925 - 2011): Tálkák. (madár, hal, tyúk) Türkiz, sárga és fekete, narancs mázakkal festett kerámia, hajszálrepedéssel, restaurált. Jelzett: GL. d: cca. 12 cm
11006.

20 000 HUF
54,05
58,82
10
Gorka Lívia (1925 - 2011): Madaras váza. Türkiz, sárga, fehér mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: GL m: 15 cm
11007.

18 000 HUF
48,65
52,94
17
Gorka Lívia (1925 - 2011): Kobaktök váza. Fekete, sárga mázakkal festett kerámia, hibátlan. Jelzett: GL Hungary. m: 19 cm
11008.

18 000 HUF
48,65
52,94
11
Simó Ágoston (1925-2011): Kakas formájú váza. Színesen festett kerámia, jelzett: Simó Hungary. Csőrénél szépen restaurált. m: 20 cm
11009.

18 000 HUF
48,65
52,94
Kovács Margit (1902-1976): Leány korsóval. Színesen festett, engóbozott kerámia. Korának megfelelő állapotban. KM jelzéssel. m: 34 cm
11010.

180 000 HUF
486,49
529,41
9
Margit Kovács (1902-1977): Madonna gyermekével. Engóbozott kerámia, jelzett, hibátlan 21x18cm
11011.

40 000 HUF
108,11
117,65
11012.

34 000 HUF
91,89
100,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF