Ex libris - small-graphics

Number of items: 3

Walter von Zur Wester: Exlibris. (Bucheignerzeichen.) Mit 6 Kunstbeilagen und 164 Abbildungen. Sammlung Illustrierter Monographien 4. Bielefeld und Leipzig, 1901., Velhagen & Klasing, 6+103 p.+6 (képtáblák, közte 1 rézmetszettel, és 1 litográfiával) t. Német nyelven. Kiadói kissé kopott aranyozott papírkötés, egy táblán folttal, kisegyedi ex libris-szel: Ex libris Lampel (Hugó), tus, papír, jelzés nélkül, foltos, 10,5x6 cm
10275.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
3 600 HUF
1941 Békés Újévet! 1941. A Magyar Exlibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesület kiadványai (MEGE) XIII. A könyv művészi összeállítását Fery Antal végezte. Bp.,1941., 2 sztl. lev. + 25 (fametszetű ex-libris) + 8 (rézmetszetű ex libris) + 1 (színes fametszetű ex libris) t. Az ex librisek közül 12+7 aláírt. A címlapon Vadász Endre metszete. Kiadói fűzött papírkötés, ex libris-szel. Megjelent 250 példányban, számozott (6./30) példány.
10276.

Available for bidding
6 000 HUF
18,02
21,58
Minimum bid:
6 500 HUF
A gyűjtő Ex Libris különszáma. Az ex-libris Magyarországon és külföldön. Le Collectionneur Numéro Special. 6.7.8. Szerk.: Siklóssy László. Bp., [1913], Szent-György Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtők Egyesülete, Hornyánszky Viktor-ny., 158 (149-306)+2 p.+ 4 t.(színes)+ XXVI t. melléklet (színes)+8 p. Magyar és francia nyelven. Egyetlen kiadás. Számozatlan példány. Számos egészoldalas, és szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációval. Átkötött félvászon-kötésben, egészen kis kopásnyomokkal, az eredeti papírborítókat bekötötték.
10277.

"A gyűjtő" Ex Libris különszáma. Az ex-libris Magyarországon és külföldön. Le Collectionneur Numéro Special. 6.7.8. Szerk.: Siklóssy László. Bp., [1913], Szent-György Czéh Magyar Amatőrök és Gyűjtők Egyesülete, Hornyánszky Viktor-ny., 158 (149-306)+2 p.+ 4 t.(színes)+ XXVI t. melléklet (színes)+8 p. Magyar és francia nyelven. Egyetlen kiadás. Számozatlan példány. Számos egészoldalas, és szövegközti fekete-fehér és színes illusztrációval. Átkötött félvászon-kötésben, egészen kis kopásnyomokkal, az eredeti papírborítókat bekötötték.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
11 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.