Books: Religion

Number of items: 4

Pósaházi János: Ars catholica, vulgo metaphysica, cui praemittitur Introductorium Philosophicum. Sárospatak, 1662. Johannes Rosnyai Az előszó első levelének fele, valamint 4. levelének alja hiányzik. 5 p. + 80+208p . Néhány lapon kis egérrágás.  hozzákötve: Pneumatologia, (Patak, Rosnyai, 1662) 8 + 191P. .RMK II 999. és 1000.  Fontos antikaretziánus művek a felső-magyarországi katolikus irodalom kiemelkedő alkotásai Korabeli, sérült egészbőr kötésben, korabeli tollas megjegyzésekkel, aláhúzásokkal jegyzetekkel.  Árverésen még nem szerepelt!
15335.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
80 000 HUF
240,24
287,77
Minimum bid:
80 000 HUF
Officium Rakoczianum, sive varia pietatis exercitia cultui divino, magne matris Mariae, sanctorumque honori debita. Editio novissima, omnibus proribus auctior, et locupletior. Budae, 1782 Typ. Regiae Universitatis. 22+509 + (6) p- 12 egészoldalas rézmetszetű képpel. Korabeli aranyozott egészbőr kötésben, néhány korabeli bejegyzéssel, pecséttel
15336.

Available for bidding
18 000 HUF
54,05
64,75
Minimum bid:
19 000 HUF
Notitia historica de ortu et progressu Abbatiae Sacri Ordinis Cisterciensis B. M. V. ad S. Gothardum dictae et in inclyto Hungaria sitae :? variis, cum proborum Scriptorum, tum maxim? Archivi San-Crucensis, Monumentis eruta ; dum, ? devicto ibidem Turcarum exercitu, Annus saecularis... Viennae, 1764. Kirchberger. Korabeli egészbőr kötésben. Előzéklapok nélkül. Enyhén sérült. / In full leather binding, with minor damages. 171p.
15337.

Available for bidding
10 000 HUF
30,03
35,97
Minimum bid:
10 000 HUF
1936 Barabás István: Igaz keresztény magyar hitvallás. Mai Füzetek 2. Bp., 1936.,(Iván László), 19+1 p. Kiadói papírkötés. A szerző, Barabás István (1876-1952) által DEDIKÁLT példány.
15338.

Available for bidding
1 800 HUF
6,47
Minimum bid:
1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.