Number of items: 44

Kenézy Csatár: Költemények. Székesfejérvár, 1885., Számmer Imre, VII+120 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
15411.

4 000 HUF
1906 Megfagyott Muzsikus. 1906. Szerk.: Janszky Béla, Kozma Lajos, Tátray Lajos. Benne számos illusztrációval, közte Kozma Lajos által rajzolt címlappal, könyvdíszekkel és iniciálékkal, fejlécekkel. Bp., 1906., Pátria-ny., 50 p. Kiadói fűzött papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, részben felvágott lapokkal. Megjelent 300 példányban. Számozatlan példány.
15412.

1906 Megfagyott Muzsikus. 1906. Szerk.: Janszky Béla, Kozma Lajos, Tátray Lajos. Benne számos illusztrációval, közte Kozma Lajos által rajzolt címlappal, könyvdíszekkel és iniciálékkal, fejlécekkel. Bp., 1906., "Pátria"-ny., 50 p. Kiadói fűzött papírkötés, sérült, hiányos gerinccel, részben felvágott lapokkal. Megjelent 300 példányban. Számozatlan példány.

4 000 HUF
34
Brassai Viktor: Együtt és külön. Versek. A szerző, Brassai Viktor, (1913-1944) jogász, költő, műfordító által DEDIKÁLT példány. (1944-ben, munkaszolgálatosként halt meg.) Kolozsvár/Cluj,1939, Fraternitas S. A. R., 60+2 p. Kiadói papírkötés, kissé kopott, szakadt borítóval.
15413.

3 000 HUF
Nagy Endre-Tábori Kornél: Festők, szobrászok víg esetei. Vidám Könyvtár. 25. sz. Bp.,(1915.),Vidám Könyvtár, (Nap-ny., 64 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel, laza fűzéssel, a lapszéleken, címeres szárazbélyegzéssel.
15414.

3 000 HUF
15415.

2 400 HUF
Cseres Tibor: Zöld levél árnyéka.  Zöld levél árnyéka. Bp. (1942.) Bolyai Akadémia. 47 l. Bolyai könyvek. Fűzve, kissé sérült kiadói borítékban. Az író első kötetének első kiadása.
15416.

2 000 HUF
Kiss Dénes: Fényből és porból. Békéscsaba, 1983.,Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.  Számozott (216/250), a szerző által aláírt példány.
15417.

3 000 HUF
Vlagyimir Vlagyimirovics Majakovszkij: Lenin. Fordította: Radó György. Az eredeti linóleummetszeteket Raszler Károly készítette. Bp, 1962, Magyar Helikon. Kiadói bőrkötés, nylon védőborítóval, jó állapotban. Számozott (800/183.) példány. Csak 800 példány bőrkötéses!
15418.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF