Tétel

24 000 HUF

Description:

[Jaszlinszky András (1715-1783)] Andreas Jaszlinszky: Institutionum Physicae Pars Altera, seu physica particularis ... Tyrnaviae [Nagyszombat], 1756, Typis Academicis Societetis Jesu, 341+1+8 p. + 8 (kihajtható rézmetszetű képtáblák) t. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, a gerincen piros címkével, festett lapélekkel, kopott borítóval, a táblák gyűröttek, rongyosak, közte javítottak is, és kissé sérült is, de meg vannak (!), ex libris névbejegyzéssel, a szennylapokon kis lyukakkal és a kötéstáblák belsején szúrágta lyukkal. Ritka!

Share:

Photo of the item taken by : pelikán_kristóf