Books: Film

Number of items: 5

1939 Csepreghy Film 1939-1940. Bp., Bíró Miklós, 4 sztl. lev. A Csepreghy Film (Csepreghy Jenő (1912-1978) filmrendező, Csepreghy Béla (1907-1952) filmrendező, forgatókönyvíró) prospektusa. Benne: Törvény szerint másé (Laurence Olivier), Állat az emberben (Jean Gabin), Pénz beszél (Dayka Margit, Szörényi Éva, Csortos Gyula, Mály Gerő, Szabó Sándor), Ez a világ (Csortos Gyula, Karády Katalin), Cowboy és a Lady (Merle Oberon, Gary Cooper), Vihar Ázsia felett (Conrad Veidt, Sessue Hayakava), Csáládi titok. Illusztrál, fűzött papírkötésben, foltos borítóval.
15200.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
5 500 HUF
1937 Warner Bros. 1937-1938. A Warner Bros. First National Cosmopolitan. Paris, Brecer Press-ny., 16 sztl. lev. Magyar nyelven. Benne gazdag fekete-fehér képanyaggal, rajta ismert sztárokkal (Errol Flynn,Humphrey Bogart...stb.), és ismert régi filmekkel. Illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, a gerincen kis szakadással, szétvált kötéssel (a fűzés hiányzik), egy-két lapon szakadással. Ritka!
15201.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
5 500 HUF
15202.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,99
Minimum bid:
5 000 HUF
Hevesy Iván: A filmjáték esztétikája és dramaturgiája. Élet és tudomány. Bp.,(1925.),Athenaeum, 217+3 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés. Kissé kopott gerinccel, de egyébként jó állapotban.
15203.

Available for bidding
3 000 HUF
9,01
10,79
Minimum bid:
3 000 HUF
1948 Filmművészeti évkönyv. XXVIII. évf. Szerk.: Lajta Andor. Bp., Szerzői kiadás,447 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kissé laza félvászon-kötésben
15204.

Available for bidding
4 000 HUF
12,01
14,39
Minimum bid:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Major auction 36.
Items 1-624 - Live online auction from on 6. November
All other items: Online only auction

Viewing: 25 October to 4 November
Item pickup and payment info from 9 November

We are closed on 8 November.

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2021 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.